13 вересня 2020 року - День танкістів

Згідно Указу Президента України День танкістів щорічно відзначається у другу неділю вересня.

Це свято - символ глибокої поваги до мужності і героїзму воїнів-танкістів. Воно є прикладом нерозривного зв’язку всіх поколінь захисників рідної землі, днем, коли ми вшановуємо ветеранів, спадкоємців і продовжувачів славетних бойових традицій.

Сьогодні танкові війська є важливою складовою бойового потенціалу Збройних Сил України. Вірні традиціям старших поколінь, воїни-танкісти з честю виконують свій конституційний обов’язок, демонструють вірність Військовій присязі, високий професіоналізм і бойову майстерність.

Нехай і надалі високий професіоналізм танкістів буде запорукою зміцнення національної безпеки України.

Щиро зичимо Вам здоров'я, щастя, миру, добробуту та нових успіхів!

Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко

Голова районної ради Петро Качкалда