01 жовтня 2020 року – Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

Дорогі Переяславці!

Щиро вітаємо вас з теплим і сердечним святом — Днем людей похилого віку та Днем ветерана!

Цей день — символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

Шановні наші батьки, дорогі ветерани, прийміть щиру вдячність за патріотичне виховання молоді, за громадську свідомість, за досвід, за вагомий внесок у розбудову нашої держави та Переяслав-Хмельницького району.

Бажаємо вам найголовнішого – здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги і далі дарувати тепло ваших посмішок, щастя та благополуччя! Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повернеться сторицею!

Голова райдержадміністрації Сергій ДЯЧЕНКО

Голова районної ради Петро КАЧКАЛДА