09 жовтня 2020 року – Міжнародний день поштової служби

Шановні працівники поштового зв’язку!

Щиро вітаємо вас із Міжнародним днем пошти!

Забезпечуючи надійний зв’язок між селами, містами, країнами, континентами, ви об’єднуєте людей, розділених тисячами кілометрів. Ваша глибока відданість своїй справі, високий професіоналізм, оперативність і відповідальність є запорукою розвитку поштового зв’язку нашої держави.

Приємно усвідомлювати, що в час мобільного зв’язку та Інтернету, поштовий зв’язок не втрачає свого значення, скорочуючи відстані і зберігаючи тепло людського спілкування, приваблюючи населення доступністю, традиційністю та надійністю.

Прийміть щиру вдячність за щоденну працю, терпіння і наполегливість у роботі, за те, що прокладаєте мости дружби між людьми, яких розділяє простір.

Щиро бажаємо вам вагомих професійних успіхів, реалізації планів, щастя і благополуччя.

Голова райдержадміністрації Сергій ДЯЧЕНКО

Голова районної ради Петро КАЧКАЛДА