01 листопада 2020 року - День працівника соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери.

Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби, адже ця праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного громадянського суспільства.

Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служать людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

Бажаємо вам і вашим родинам подальших успіхів у праці, вдалих починань, міцного здоров'я, добра, впевненості у майбутньому, здійснення мрій та задумів!

Голова райдержадміністрації Сергій Дяченко

Голова районної ради Петро Качкалда