03 листопада 2020 року – День ракетних військ і артилерії та День інженерних військ

03 листопада українці відзначають свято тих, хто зробив та продовжує робити значний внесок в укріплення обороноздатності України – працівників та військовослужбовців інженерних, ракетних військ та артилерії.

Часом ми не замислюємось над тим, хто стоїть за ліквідацією наслідків лих та катастроф у буденному житті та завалів для просування військ, розмінуванню місцевості, шляхів у неспокійний час. За це відповідальні саме фахівці інженерних військ, які відновлюють завалену місцевість, приводять до ладу території після паводків, на передовій вони роблять проходи в мінних полях, займаються маскуванням та укриттям.

Вітаємо професійних ракетників і артилеристів, які в усі часи створювали надійну міць для здолання сил противника.

З нагоди професійного свята висловлюємо слова щирої вдячності кожному з вас за високий патріотизм, відданість військовій справі, зразкову службу та сумлінне виконання покладених завдань.

Бажаємо вам, вашим рідним і близьким мирного неба, міцного здоров'я, щастя і благополуччя!

Голова райдерадміністрації Сергій ДЯЧЕНКО

Голова районної ради Петро КАЧКАЛДА