09 листопада 2020 року – День української писемності та мови

Шановні жителі Переяславщини!

Щиро вітаємо вас з Днем української писемності та мови, святом, яке своєю глибинною духовною суттю історично звеличує нашу націю!

Мова – одна із найважливіших ознак нації. Саме вона підтримує національну самосвідомість, любов до рідної землі та повагу до себе. Українська мова увібрала в себе найкращі та найвеличніші здобутки нашого народу.

З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім.

Бажаємо всім співвітчизникам утверджувати рідну мову, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну та українців. Щастя, добра, нових здобутків в ім’я України!

Шлях розвитку нашої рідної мови був нелегким, але український народ зміг її зберегти, аби сьогодні ми відчували її красу та мелодійність.

У святковий День української писемності та мови щиро бажаємо всім нам любити та берегти свою рідну мову. Нехай материнське слово буде для нас оберегом!

Зі  святом Вас, дорогі земляки!

Голова райдержадміністрації Сергій ДЯЧЕНКО

Голова районної ради Петро КАЧКАЛДА