15 грудня 2020 року – День працівників суду

Щиро вітаємо з професійним святом – Днем працівників суду!

Фахова діяльність суддів відіграє дедалі вагомішу роль в утвердженні принципу верховенства права та справедливості, сприяє у розвиткові України як демократичної та правової держави. Тож саме від ваших наполегливих зусиль залежить надійність правового захисту громадян, а відтак і збереження у суспільстві стабільності й громадського миру.

Сьогодні, як ніколи, величезний запит на модернізацію судової системи, відновлення довіри до неї. Важливо, щоб зміни, передбачені судовою реформою в країні, були якісними, відповідали потребам суспільства і європейським стандартам.

На ваших плечах лежить велика відповідальність. Ми переконані, що ви на своєму місці робите все для того, щоб забезпечити ефективний захист прав, свобод і законних інтересів кожного громадянина. Нехай принциповість, відданість справі будуть вашими постійними супутниками – професійних навиків, життєвого досвіду вам для цього не позичати.

Прийміть побажання міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту.

Голова райдержадміністрації Сергій ДЯЧЕНКО