17 грудня 2020 року – День працівника державної виконавчої служби

Шановні працівники державної виконавчої служби району!

Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Роль державного виконавця складна, і разом з цим, відповідальна, тому на перший план виходить професіоналізм та відданість справі. Щодня, щохвилини, довіряючи вам свої долі, громадяни розраховують, перш за все на вашу сумлінність та неупередженість.

Працівники державної виконавчої служби усвідомлюють колосальну відповідальність, яка на них покладена, тому й надалі вірно служитимуть інтересам України та ії громадян, з честю примножуватимуть традиції своєї професії.

Бажаємо вам професійних звершень та успіхів, творчої наснаги, міцного здоров’я, добробуту вашим родинам.

Нехай ваші зусилля будуть винагородженні довірою і повагою громадян України! Бажаємо професійних звершень та успіхів, міцного здоров’я, добробуту вам та вашим родинам.

Голова райдержадміністрації Сергій ДЯЧЕНКО