"Урядова гаряча лінія"

Шановні жителі Переяслав-Хмельницького району!

Щиросердно вітаю вас зі світлим Христовим Воскресінням!

Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов'ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно.

Хай диво Христового Воскресіння надихає Вас на добрі та праведні справи, наповнить радістю Ваші серця, а переможний дух надії додає Вам сил, енергії для добрих і корисних справ, спрямованих на процвітання України.
Вітаючи з світлим Воскресінням Христовим, щиро бажаю добра, радості, благополуччя, миру і спокою в душі, Божого благословення.

Нехай не залишає Вас блаженство, нехай дарує Господь Вам здоров'я, успіхів та благодаті, нехай у серці Вашому гостює лише радість і любов.

З світлим Вас Христовим Воскресінням!

З повагою,

Голова райдержадміністрації                                            Андрій Пряхін