"Урядова гаряча лінія"

Шановні працівники Переяслав-Хмельницької дільниці Трубізького міжрайонного управління водного господарства та Переяслав-Хмельницької дільниці Дніпровського басейнового управління водних ресурсів!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників водного господарства!

Ваша самовіддана нелегка повсякденна робота, покликана зберегти водні ресурси для прийдешніх поколінь, викликає глибоку пошану. Високий професіоналізм і відповідальне ставлення до справи є запорукою ефективної роботи водогосподарського комплексу, який сприятиме раціональному використанню та відтворенню водних ресурсів.

Щиро зичу Вам міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку, добра і достатку, взаєморозуміння та злагоди. Нехай кожен новий день дарує вам радість життя, втілює надії та сподівання на краще.

З повагою,
Голова райдержадміністрації                              Андрій Пряхін