"Урядова гаряча лінія"

Шановні працівники бухгалтерської служби!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем бухгалтера!

Праця бухгалтерів важлива і потрібна нашій незалежній державі та суспільству. Від Вашого професіоналізму та відповідальності великою мірою залежить злагоджена робота усіх підприємств, установ і організацій нашого району.

Своєю сумлінною працею ви значною мірою забезпечуєте своєчасне надходження платежів до бюджетів усіх рівнів, сприяєте економічній стабільності в районі, виконанню нагальних соціальних програм.

Бажаю вам, шановні бухгалтери, успіхів у вашій нелегкій, відповідальній, але суспільно вагомій праці. Здоров’я вам, сімейного благополуччя, життєвого оптимізму, мирного неба, енергії та наснаги у досягненні намічених планів та задумів.

З повагою,
Голова райдержадміністрації                                          Андрій Пряхін