"Урядова гаряча лінія"

Привітання голови райдержадміністрації з Днем фізкультури та спорту

Щиро вітаю спортсменів, тренерів,  фахівців галузі фізичної культури та спорту, всіх прихильників фізкультурно-спортивного руху з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту.

Бажаю всім міцного здоров´я, великої вдачі, наполегливості, наснаги, та перемог в усіх справах! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує молодість, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури та спорту.

Нашим спортсменам бажаю високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашого району. Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів району.

З повагою,

Голова райдержадміністрації                                          Андрій Пряхін