"Урядова гаряча лінія"

Відбувся концерт «Дніпрових хвиль»

Виповнилося 27 років з дня присвоєння почесного звання «народний» аматорському хору «Дніпрові хвилі» Циблівського будинку культури.
Стало доброю традицією відзначати кожну річницю виступом хору перед жителями села з концертом. Ось і в цьому році, 1 грудня, відбувся концерт «Дніпрових хвиль»  на власній сцені . Через несприятливі погодні умови, глядачів було не так багато, як би цього хотілося, проте гучними тривалими оплесками вітали колектив і кожну пісню у його виконанні. Високу виконавську майстерність продемонстрували і малі форми: солістка Н.Вересоцька, дует її з В.Галенком – «Перший сніг», «Ой чого ти,  мамо», жіноче тріо у складі В.Красношапки, надії Вересоцької та Надії Калашник. Вони гідно виконали пісні «Зорі дитинства», «Село моє, село»        Н. Май.  Щирі, теплі вітання хору та його керівнику висловили сільський голова С.М.Дяченко, завідуюча районним відділом культури А.С.Скляренко, керівник зразкового хореографічного колективу «Ластівка»  Н.В.Данько. Всі бажали здоровя, миру, нових творчих успіхів. Протягом двох годин звучала щира, душевна жартівлива пісня, гумор. Задоволення отримати і глядачі і учасники концерту.