Звернення голови райдержадміністрації до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Щиро вітаю усіх ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС з Днем вшанування їхнього подвигу!
Сьогодні ми складаємо шану мужнім людям, які у трагічний час Чорнобильської катастрофи приборкували ядерну стихію, захищаючи українську землю та увесь світ від смертельної небезпеки.
За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов’язаний з використанням мирного атому.
Незмінним залишається лише одне – найглибша повага і вдячність людям, які закрили собою світ від атомного лиха.
Із глибоким сумом схиляємося перед світлою пам’яттю героїв, що пожертвували собою заради нас і наших нащадків.
Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи,
а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.
Дорогі учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС!
Прийміть сердечну вдячність за ваш самовідданий подвиг і патріотизм.
Щиро бажаю усім Вам мирного неба, доброго здоров’я, оптимізму й благополуччя.

З повагою,

Голова райдержадміністрації       Андрій Пряхін