Шановна громадо Переяславщини!

Час невпинною ходою віддаляє нас від страшної трагедії на ЧАЕС, але не загоює ран учасників тих подій,
в пам’яті яких вона залишила багато страждань та горя.

Ми схиляємо голову, віддаючи данину пам’яті і шани тим, хто першим рятував людей від Чорнобильської біди.
Минуло 32 роки, а чорний день Чорнобильської трагедії продовжує хвилювати людей: i тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пiзнiше народився далеко вiд покривдженої землі.

Цей день не минув безслідно, він буде завжди об'єднувати всіх одним спогадом, однією печаллю, однією надiєю.
Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого району, які не шкодуючи свого здоров’я і життя,
працювали в зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії.

Щиро бажаю всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

З повагою,

Голова адміністрації                                          Юрій Клименко