День звільнення міст Слов’янська та Краматорська

5 липня відзначається День звільнення міст Слов’янська та Краматорська від проросійських терористів.
Шановні українці! Шановні мешканці міст Слов’янська та Краматорська!
Ваша відвага і стійкість гідні найвищих слів визнання і шани. Ви пройшли надскладні життєві випробування, але без вашої дієвої підтримки не було б перемоги. Саме завдяки вашій допомозі і стійкості Збройні Сили та Національна гвардія України звільнили міста від бойовиків. Шановні українські військові, добровольці, волонтери, щиро вдячні вам за те, що ви сприяли поверненню конституційного ладу, допомогли подолати паніку і дали перемогу мешканцям раніше окупованих міст. Ми пишаємося вами – мужніми і незламними. Україна повернула мир і лад на скалічені вулиці та площі Слов’янська та Краматорська. Бажаємо, щоб у всіх наших домівках завжди панували мир, злагода, добробут і безпека!

Голова райдержадміністрації Юрій Клименко

Голова районної ради Петро Качкалда