Шановні бійні територіальної оборони Переяславщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення Дня бійця територіальної оборони!
Наше завдання сьогодні – множити силу і могутність нашої Батьківщини і робити все можливе для збереження її цілісності, суверенності, недоторканості та подальшого соціально-економічного розвитку. Виконуючи свою роботу сумлінно, кожний може внести свій внесок у благородну справу зміцнення добробуту і стабільності України.
Щиро дякуємо кожному захиснику України за звитягу та героїзм, за справжній український бойовий дух, які вони щоденно проявляють, захищаючи свободу, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.
Бажаємо всім міцного здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе подолати будь-які перешкоди!

Голова райдержадміністрації Юрій Клименко
Голова районної ради Петро Качкалда