Шановна громадо Переяславщини!

14 жовтня ми святкуємо День захисника України, День українського козацтва,
а також свято Покрови Пресвятої Богородиці. Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, уособлюють мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії, а тому особливо шановані українцями.
Це свято символізує любов і шану кожного з нас до оборонців і визволителів рідної землі, до тих,
хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави.
Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємося до Матері Божої з проханням про мир, добро, благополуччя,
про гідне і щасливе майбутнє нашого народу.
З нагоди світлих свят щиро вітаємо усіх захисників нашої славної країни, сердечно бажаємо щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання.
Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

Голова райдержадміністрації Юрій Клименко
Голова районної ради Петро Качкалда