День ракетних військ і артилерії

Сьогодні українці відзначають свято тих, хто зробив та продовжує робити значний внесок в укріплення обороноздатності України – працівників та військовослужбовців інженерних, ракетних військ та артилерії.
Часом ми не замислюємось над тим, хто стоїть за ліквідацією наслідків лих та катастроф у буденному житті та завалів для просування військ, розмінуванню місцевості, шляхів у неспокійний час. За це відповідальні саме фахівці інженерних військ, які відновлюють завалену місцевість, приводять до ладу території після паводків, на передовій вони роблять проходи в мінних полях, займаються маскуванням та укриттям.
Вітаємо професійних ракетників і артилеристів, які в усі часи створювали надійну міць для здолання сил противника.
Бажаємо вам, вашим рідним і близьким мирного неба, міцного здоров'я, щастя і благополуччя!

Голова райдерадміністрації Юрій Клименко
Голова районної ради Петро Качкалда