День залізничника

Шановні залізничники!
Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем залізничника України!
Залізниця важлива ланка транспортної інфраструктури країни, яка має стратегічне значення.
Від технічного стану та ефективної експлуатації залізничних шляхів залежить безперебійне сполучення між регіонами України та зарубіжжя, а також надійна доставка пасажирів та вантажів, укріплення економіки.
На Українській Залізниці завжди працювали висококваліфіковані фахівці справжні професіонали.
Сьогодні ми вшановуємо вашу нелегку, наполегливу працю. Адже за вашої участі здійснюються не лише пасажирські перевезення, а й будуються комфортабельні автомагістралі європейського зразка, зводяться мости,
перевозяться вантажі господарського призначення, здійснюються потужні соціальні проекти.
Бажаємо вам, шановні працівники залізничного транспорту, міцного здоров´я, щастя, добра і благополуччя.
Нехай на життєвих та професійних перехрестях в усьому і завжди вас супроводжує зелене світло.

Голова райдержадміністрації Юрій Клименко
Голова районної ради Петро Качкалда