День працівників гідрометеорологічної служби

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників гідрометеорологічної служби.
Від своєчасного надання об’єктивної гідрометеорологічної інформації залежить ефективність ведення господарської діяльності у різних галузях економіки. Ваша щоденна копітка робота дає змогу завчасно передбачити несприятливі природні явища та своєчасно інформувати про них органи влади і тим самим запобігти матеріальним збиткам, забезпечити стабільний розвиток району та безпеку його жителів.
Ви – творці нашого настрою, бо за звичкою розпочинаємо новий день з перегляду прогнозу погоди. У літню спеку ми чекаємо від вас повідомлення про довгоочікуваний дощ, а взимку – коли скінчаться люті морози та хурделиці.
Щиро вдячні за вашу працю і бажаємо нових професійних успіхів, здоров’я, наснаги і особистого щастя.

Голова райдержадміністрації  Юрій Клименко
Голова районної ради Петро Качкалда