День Гідності та Свободи!

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які беруть участь у війні на Сході України,
усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі. Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди,
стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.
Низько вклоняємося Героям Небесної сотні, адже їх подвиг є неоціненним для України.
Сьогодні кожен українець повинен згадати про загиблих патріотів. Адже пам’ять про Героїв житиме вічно!
А нашим громадянським обов’язком є будування нової, процвітаючої та незалежної Української держави.
Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну – Україну!
Слава Україні!

Голова райдержадміністрації  Юрій Клименко