День пам’яті жертв голодоморів

День пам’яті жертв голодоморів – день глибокої скорботи за мільйонами обірваних життів наших співвітчизників.
Не одну трагедію пережив український народ, але жахливішого лиха, як Голодомор 1932-1933 років, історія не знає. Голодомор – одна з найстрашніших катастроф в історії людства.
Пам’ять про біль сотень тисяч родин об’єднує Україну, яка щороку в четверту суботу листопада вшановує пам’ять жертв геноциду українського народу 1932-1933 років, згадуює всіх, хто безневинно втратив своє життя.
Розбудовуючи власну державу, ми пам’ятаємо про кожен крок до незалежності, робимо все можливе,
аби подібне не повторилося.
Час дедалі більше віддаляє нас від тих страшних подій. Але пам’ять жива. Пам’ять священна.
І в ці скорботні листопадові дні схилімо голови перед світлою пам’яттю тих, хто потрапив у грізні жорна т
оталітарного режиму, кого забрала голодна смерть.
Вічна пам’ять невинним жертвам Голодомору.
Слава Україні та українському народові!

Голова райдержадміністрації  Юрій Клименко
Голова районної ради Петро Качкалда