День Військово-Морських Сил Збройних Сил України

Шановні військові моряки! Шановні ветерани флоту! Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Військово-Морські Сили України виконують завдання із забезпечення обороноздатності держави, захисту її морських рубежів та гідно представляють нашу країну у міжнародному військово-морському співробітництві.

Мужність, витримка і відданість справі збройного захисту Батьківщини – саме ці якості притаманні українським військовим морякам. Переконані, що ви завжди будете зразком честі, патріотизму та високої професійної майстерності.
Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, миру, благополуччя та перемог. Щоб результати вашої праці були гідно оцінені суспільством, а ваш високий рівень професіоналізму працював на благо народу України.

Голова райдержадміністрації Юрій Клименко
Голова районної ради Петро Качкалда