День Державного Прапора України

Шановні жителі Переяславщини!
Від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть  щирі вітання з нагоди відзначення
Дня Державного Прапора України.
Державний Прапор – один з трьох офіційних державних символів, що символізують суверенітет держави.
Значення синього та жовтого кольорів на прапорі традиційно трактують, як поєднання чистого, мирного безхмарного неба, що простягнулося над жовтим кольором хлібного лану – символу мирної праці і достатку.
Державний Прапор України затверджено Постановою Верховної Ради України від 28 січня 1992 року.
У серпні 2004 року Президентом України був підписаний Указ про встановлення Дня Державного Прапора України,
який святкується щорічно 23 серпня.
Тож дозвольте від щирого серця привітати усіх вас з цим державним святом та побажати успіхів, натхнення, творчих здобутків  та усяких гараздів на благо нашої рідної неньки – України.

В. о. голови райдержадміністрації Андрій Коркач
Голова районної ради Петро Качкалда