Привітання з нагоди Дня незалежності України

Шановні жителі Переяслав-Хмельницького району!
Прийміть найсердечніші вітання з нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України!
Впевнені, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови наших: сіл, селищ, міста, району, області та усієї України! Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш плідно і з натхненням кожен з нас працюватиме на благо рідної Землі, а усі разом проникнемося гордістю за нашу неньку – Україну, почуттям патріотизму до рідного краю, прагненням до єдності, порозуміння та згуртованості.
Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов!
Від щирого серця й від усієї душі зичимо всім здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.
В. о. голови райдержадміністрації Андрій Коркач
Голова районної ради Петро Качкалда