День пам'яті захисників України

Шановні жителі Переяславщини!
Відповідно до Указу Президента України 29 серпня в нашій державі відзначається День пам'яті захисників України,
які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Наше завдання сьогодні – множити силу і могутність нашої Батьківщини і робити все можливе для збереження її цілісності, суверенності, недоторканості та подальшого соціально-економічного розвитку.
Шановні захисники України! Ми пишаємось вами, вашою мужністю та патріотизмом. І відчуваємо глибоку вдячність за той професіоналізм, відвагу та відданість обов’язку, які ви демонструєте в цих нелегких обставинах.
Пам'ять про мужність та самопожертву захисників України назавжди залишиться у нашій пам’яті та нашій історії.

В. о. голови райдержадміністрації Андрій КОРКАЧ
Голова районної ради Петро КАЧКАЛДА