.

Голова райдержадміністрації Андрій Пряхін під час виїзного прийому поспілкувався з жителями Переяславської громади

12 липня 2017 року голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Андрій Пряхін провів виїзний прийом громадян в приміщенні сільської ради села Переяславське. Участь у прийомі взяли начальник управління соціального захисту населення адміністрації Надія Ясинчук, головний спеціаліст загального відділу та здійснення контролю апарату адміністрації Ірина Мельник та сільський голова Переяславської сільської ради Михайло Ємельяненко.
Під час прийому громадян було розглянуто питання щодо надання субсидії жителям даного населеного пункту, роботи місцевого будинку культури, стану та готовності до нового навчального року Переяславської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.
Уважно вислухавши усі питання, з якими до нього звернулися громадяни, очільник райдержадміністрації Андрій Пряхін пообіцяв напрацювати шляхи вирішення піднятих питань.

Голова райдержадміністрації Андрій Пряхін провів розширений прийом громадян

На виконання доручення голови Київської обласної державної адміністрації, 15 березня  2017 року в приміщенні Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації відбувся розширений прийом громадян в рамках національного проекту «Діалог народу і влади та протидія корупції». Участь у заході взяли голова райдержадміністрації Андрій Пряхін, заступник голови райдержадміністрації Любов Онопрієнко, головний спеціаліст з питань звернень громадян Наталія Басараба, представники структурних підрозділів соціального захисту населення, пенсійного фонду, охорони здоров'я, освіти. До участі у розширеному прийомі запрошені представники підрозділів Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ МП у Київській області, військового комісаріату, представників підприємства «Київоблгаз збут», «Київобленерго».
Питання стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування, виділення земельних ділянок (паїв) громадянам, які переселені із Чорнобильської зони в село Пристроми, питання перевірки димовентиляційних каналів в селі Ташань, хоч неодноразово повідомлялося жителям, що перевірка димоходів проводиться в неопалюваний період, питання пільгового перевезення пасажирів, питання ремонту доріг.
Під час прийому громадяни отримали  кваліфіковані відповіді на всі порушені питання. Андрій Пряхін доручив керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та представникам підприємств оперативно опрацювати звернення громадян  у терміни визначені чинним законодавством.