.

Голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Юрій Клименко провів особистий прийом громадян

05 грудня 2018 року голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко провів особистий прийом громадян. Участь у прийомі також взяла головний спеціаліст з питань звернень громадян апарату адміністрації Наталія Басараба.
До голови райдержадміністрації жителі району зверталися з питаннями соціального захисту.
На кожне із порушених громадянами питань голова РДА надав вичерпні відповіді та роз’яснення. Питання, які потребують детального вивчення та опрацювання, взято на контроль та надано доручення керівникам відповідних структурних підрозділів РДА допомоги у їх вирішенні.

21 листопада 2018 року голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко провів особистий прийом громадян. Участь у прийомі також взяла головний спеціаліст з питань звернень громадян апарату адміністрації Наталія Басараба.

17 жовтня 2018 року голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко провів особистий прийом громадян.
До голови райдержадміністрації жителі району зверталися з питаннями надання матеріальної допомоги.