Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!.

Голова райдержадміністрації Андрій Пряхін під час виїзного прийому поспілкувався з жителями Переяславської громади

12 липня 2017 року голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Андрій Пряхін провів виїзний прийом громадян в приміщенні сільської ради села Переяславське. Участь у прийомі взяли начальник управління соціального захисту населення адміністрації Надія Ясинчук, головний спеціаліст загального відділу та здійснення контролю апарату адміністрації Ірина Мельник та сільський голова Переяславської сільської ради Михайло Ємельяненко.
Під час прийому громадян було розглянуто питання щодо надання субсидії жителям даного населеного пункту, роботи місцевого будинку культури, стану та готовності до нового навчального року Переяславської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.
Уважно вислухавши усі питання, з якими до нього звернулися громадяни, очільник райдержадміністрації Андрій Пряхін пообіцяв напрацювати шляхи вирішення піднятих питань.

   

 

         

Голова райдержадміністрації Андрій Пряхін провів розширений прийом громадян

На виконання доручення голови Київської обласної державної адміністрації, 15 березня  2017 року в приміщенні Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації відбувся розширений прийом громадян в рамках національного проекту «Діалог народу і влади та протидія корупції». Участь у заході взяли голова райдержадміністрації Андрій Пряхін, заступник голови райдержадміністрації Любов Онопрієнко, головний спеціаліст з питань звернень громадян Наталія Басараба, представники структурних підрозділів соціального захисту населення, пенсійного фонду, охорони здоров'я, освіти. До участі у розширеному прийомі запрошені представники підрозділів Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ МП у Київській області, військового комісаріату, представників підприємства «Київоблгаз збут», «Київобленерго».
Питання стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування, виділення земельних ділянок (паїв) громадянам, які переселені із Чорнобильської зони в село Пристроми, питання перевірки димовентиляційних каналів в селі Ташань, хоч неодноразово повідомлялося жителям, що перевірка димоходів проводиться в неопалюваний період, питання пільгового перевезення пасажирів, питання ремонту доріг.
Під час прийому громадяни отримали  кваліфіковані відповіді на всі порушені питання. Андрій Пряхін доручив керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та представникам підприємств оперативно опрацювати звернення громадян  у терміни визначені чинним законодавством.
 
         

              

Голова райдержадміністрації Андрій Пряхін провів особистий прийом громадян

У середу, 1 березня, голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Андрій Пряхін провів особистий прийом громадян. Участь у прийомі взяли перший заступник голови адміністрації Юрій Бобровнік, заступник голови адміністрації Любов Онопрієнко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Надія Ясинчук та головний спеціаліст з питань звернень громадян Наталія Басараба.

Проблеми, з якими зверталося населення, стосувалися питань щодо виплат соціальних допомог внутрішньо переміщеним особам із зони АТО, повернення земельної ділянки, яка була незаконно вилучена та оформлення спадщини відносно земельної ділянки та інші.

Під час особистого прийому усім громадянам було надано ґрунтовні роз’яснення щодо вирішення їхніх проблем.

    

Голова райдержадміністрації Андрій Пряхін провів розширений прийом громадян

На виконання доручення голови Київської обласної державної адміністрації, 15 лютого 2017 року в приміщенні Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації відбувся розширений прийом громадян в рамках національного проекту «Діалог народу і влади та протидія корупції». Участь у заході взяли голова райдержадміністрації Андрій Пряхін, заступник голови райдержадміністрації Любов Онопрієнко, керівник апарату адміністрації Валерій Перчук, головний спеціаліст з питань звернень громадян Наталія Басараба, представники структурних підрозділів соціального захисту населення, пенсійного фонду, охорони здоров'я, освіти. До участі у розширеному прийомі запрошені представники підрозділів Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ МП у Київській області, військового комісаріату та інші.

Під час прийому жителі району зверталися з питаннями щодо надання матеріальної допомоги на лікування, громада села Велика Каратуль стурбована прийнятим розпорядженням голови райдержадміністрації про початок розробки детального плану території щодо реконструкції ТОВ «Норкова ферма «Вікінг» на орендованій землі в межах Великокаратульської сільської ради, виділення земельних ділянок (паїв) громадянам, які переселені із Чорнобильської зони в село Пристроми, забезпечення лікарськими препаратами, учасники народного гурту «Вербиченька» зверталися з проханням допомоги на придбання сценічного взуття.

Під час прийому громадяни отримали кваліфіковані відповіді на всі порушені питання. Андрій Пряхін доручив керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та представникам підприємств оперативно опрацювати звернення громадян  у терміни визначені чинним законодавством.

     

Звернення територіальної громади села Хоцьки

25 січня 2017 року голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Андрій Пряхін, головний спеціаліст з питань звернень громадян Наталія Басараба, провели черговий виїзний прийом громадян в селі Хоцьки. 

Не зважаючи на погодні умови до голови адміністрації прийшли найменш захищені верстви населення - пенсіонери. Криком душі було питання щодо закриття відділення «Ощадбанку», щоб отримати пенсії та інші соціальні виплати, люди змушені їхати у місто. Особливо занепокоєні цим питанням громадяни, що проживають в селі, а отримують пенсію по місцю реєстрації на платіжні картки, для отримання пенсії їм потрібно їхати в місто Переяслав-Хмельницький або Київ. Великим проханням громадян є виїзд спеціаліста відділення «Ощадбанку» з міста в село один день на тиждень, або встановлення банківських терміналів.

Також піднімались питання щодо нарахування субсидій на тверде паливо, збільшення кубометрів на опалення, забезпечення малозабезпеченої сім'ї дровами, питання щодо перепаду напруги в електропостачанні. Також велике село залишилось без медичного працівника, на даний час фельдшер перебуває у декретній відпустці.

Всі питання головою райдержадміністрації уважно вислухані, структурним підрозділам буде дано доручення винайти способи по вирішенню отриманих звернень.