.

ПРО ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН ДО ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ У СІЧНІ 2019 РОКУ

Відповідно до вимог Закону України  «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»  забезпечено належний розгляд письмових пропозицій, заяв і скарг громадян та створюються належні умови для реалізації права громадян на усне  та електронне звернення.

Протягом   січня  2019 року до райдержадміністрації  надійшло 33 звернення, з них 16 усних та 17 письмових. Керівництвом адміністрації проведено 10 особистих прийомів, в тому числі – 5 виїзних, прийнято 16 осіб. За результатами розгляду  28 звернень вирішено позитивно, 5 – надано роз’яснення. До важливих питань, з якими зверталися громадяни до адміністрації є питання соціального захисту - 23 звернення, аграрної політики і земельних відносин – 3 звернення, транспорту і зв’язку – 2 звернення, праці і заробітної плати – 1, охорони здоров'я – 2, екології та природних ресурсів – 1, інші – 1.

Забезпечено діяльність «Урядової гарячої лінії», за січень 2019 року прийнято 16 звернень громадян, причиною звернень є питання щодо нарахування субсидій, оформлення соціальних пільг, отримання ліків згідно програми «Доступні ліки».

Підсумки роботи із зверненнями громадян за січень місяць свідчать, що відповідна робота в районі залишається пріоритетним напрямком діяльності і надалі буде забезпечено неухильне виконання нормативних актів України, спрямованих на реалізацію конституційного права громадян на звернення, а також буде приділена підвищена увага до звернень громадян, з урахуванням тих змін і подій, що відбуваються в державі.

Голова райдержадміністрації провів особистий прийом громадян

16 січня 2019 року голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко провів особистий прийом громадян. Участь у прийомі також взяла головний спеціаліст з питань звернень громадян апарату адміністрації Наталія Басараба.

До голови райдержадміністрації жителі району зверталися з питаннями надання матеріальної допомоги та субсидії.

На кожне із порушених громадянами питань голова РДА надав вичерпні відповіді та роз’яснення. Питання, які потребують детального вивчення та опрацювання, взято на контроль та надано доручення керівникам відповідних структурних підрозділів РДА допомоги у їх вирішенні.

Голова райдержадміністрації провів особистий прийом громадян

10 січня 2019 року голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко провів особистий прийом громадян. Участь у прийомі також взяла головний спеціаліст з питань звернень громадян апарату адміністрації Наталія Басараба та начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та з питань власності адміністрації Юлія Нижник.
До голови райдержадміністрації жителі району зверталися з питаннями газопостачання та роботи приміського пасажирського транспорту.

Голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Юрій Клименко провів особистий прийом громадян

05 грудня 2018 року голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко провів особистий прийом громадян. Участь у прийомі також взяла головний спеціаліст з питань звернень громадян апарату адміністрації Наталія Басараба.
До голови райдержадміністрації жителі району зверталися з питаннями соціального захисту.

21 листопада 2018 року голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко провів особистий прийом громадян. Участь у прийомі також взяла головний спеціаліст з питань звернень громадян апарату адміністрації Наталія Басараба.

17 жовтня 2018 року голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко провів особистий прийом громадян.
До голови райдержадміністрації жителі району зверталися з питаннями надання матеріальної допомоги.