"Урядова гаряча лінія"

Увага! Громадське обговорення!

Громадське обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)»

Шановні мешканці Переяслав-Хмельницького району!

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, від 17.04.2014 № 451-р «Про організацію проведення обговорення положень змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади» проводиться громадське обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)», розробленого Робочою групою Мінрегіону.

Порівняльна таблиця до проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)»

Роз'яснення щодо змін до Конституції України на реалізацію Реформи місцевого самоврядування та курсу Уряду на децентралізацію влади в Україні

Пропозиції і зауваження приймаються до 09 червня 2014 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за адресою: вул. Б. Хмельницького, 53, 1 поверх, каб.10.