Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!НАКАЗ військового комісара Переяслав-Хмельницького обєднаного міського військового комісаріату


МІНІСТЕРСТВО   ОБОРОНИ   УКРАЇНИ
 
НАКАЗ
 
військового комісара Переяслав-Хмельницького об¢єднаного
міського військового комісаріату
 
17.09.2019                        м. Переяслав-Хмельницький                        № 90
 
Про призов громадян
на строкову військову службу
восени 2019 року
 
НАКАЗУЮ:
 
 1. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента від 30.01.2019 року №22/2019 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби», строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році з 01 жовтня 2019 року по 31 грудня 2019 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.
 2. Явці на призовну дільницю Переяслав – Хмельницького Об’єднаного міського військового комісаріату для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1999 року народження, яким в період чергового призову виповниться 20 років, а також громадяни, які народилися у 1992-1998 р.р., у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.
 3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: місто Переяслав – Хмельницький, вулиця Богдана Хмельницького, 84 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. У разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадянин призовного віку зобов’язаний з’явитися до  призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України.
 4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Переяслав – Хмельницького району та міста Переяслав – Хмельницький, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у військовий комісаріат для проходження призовної комісії.
 5. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій і навчальних закладів незалежно від підпорядкування та форм власності на вимогу військових комісаріатів забезпечують своєчасне прибуття громадян призовного віку до призовних дільниць.
 6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.
 
Військовий комісар
Переяслав-Хмельницького об'єднаного
міського районного військового комісаріату
майор                                                                                   А. КОНОН

До уваги абітурієнтів!

Переяслав-Хмельницьким об’єднаним міським військовим комісаріатом розпочато відбір кандидатів до вступу у вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів.

Вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів України приймають на навчання за ступенем (освітньо-кваліфікаційним рівнем) бакалавра (спеціаліста) осіб з числа цивільної молоді. Випускники  отримують вищу військово-спеціальну освіту, диплом державного зразка про повну (або базову) вищу освіту та відповідну кваліфікацію, гарантоване працевлаштування .

Всі бажаючі вступити до вищих військових навчальних закладів повинні не пізніше 01.04.2019 року звернутись до Переяслав-Хмельницького об'єднаного міського  військового комісаріату  для подання заяви, проходження медичної комісії та оформлення особової справи.

Перелік вищих військових навчальних закладів та напрями підготовки відповідних начальних закладів.

Харківський університет Повітряних Сил ім. І. Кожедуба

Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

Військова академія (м. Одеса)

Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації  імені Героїв Крут

Житомирській військовий інститут ім. С.П.Корольова

Факультет військової підготовки Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут”

Факультет військово-морських сил Одеської національної морської академії.

Військово-юридичний факультет національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Кафедра військової підготовки Національного авіаційного університету (м. Київ)

Військовий комісар 
Переяслав-Хмельницького ОМВК
майор                                                                                                    А.А.КОНОН

Переяслав-Хмельницький об'єднаний міський військовий комісаріат проводить набір на військову службу за контрактом у Збройні Сили України.

Основні вимоги до кандидатів: чоловіки віком від 18 до 57 років, жінки від 18 до 50 років, задовільний стан здоров’я, відсутність судимості.

Військовослужбовцям за контрактом гарантується:

• щомісячне грошове забезпечення:
- 10200 грн. для військовослужбовців рядового складу;
- 11000-13000 грн. для сержантського та старшинського складу;
- 15300-20000 грн. для офіцерського складу.

Додатково:

При проходженні військової служби за контрактом у
зоні ССО (АТО) (вся Луганська та Донецька область ) військовослужбовець
отримує статус учасника бойових дій, доплату в розмірі 4500-
10000грн., додаткову оплачувану відпустку на 15 діб.

• щорічна грошова допомога на оздоровлення, яка дорівнює
місячному грошовому забезпеченню;
• підвищення щомісячного грошового забезпечення у ході
просування по службі;
• право на санаторно-курортне лікування та відпочинок у
санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристських
базах Міністерства оборони України (один раз на рік).
• безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-
медичних закладах охорони здоров’я;
• забезпечення військовою формою одягу;
• забезпечення безкоштовним харчуванням;
• отримання освіти у вищих військових навчальних закладах за
рахунок держави;
• можливість отримання пенсійного забезпечення за вислугою
років (25 років), а не при досягненні пенсійного віку, для учасників бойових вихід на пенсію на 5 років раніше.
• для учасників бойових дій срок контракту від 1 року.
• отримання житла за рахунок Міністерства оборони України.
За військовослужбовцем, прийнятим на військову службу за контрактом в особливий період, зберігаються місце роботи, посада, середня заробітна плата, пенсія.

Надаємо повну інформацію щодо проходження військової служби.

За додатковою інформацією звертатись до Переяслав-Хмельницького ОМВК за адресою :

м. Переяслав-Хмельницький, вул. Б.Хмельницького, 84

т. (04567)51345, (04567)51640


Служба в ЗСУ – почесний обов’язок кожного свідомого громадянина України

Збройні Сили України  – це військове формування, на яке покладено завдання оборони України, захист її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності. Переяслав-Хмельницький  військовий комісаріат сформував мотиваційні чинники для військовослужбовців строкової служби.
На строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров'я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.
Керівництвом держави, Урядом та Збройних Сил забезпечено належні умови для призваних на строкову військову службу громадян України, зокрема:
 • Їм виплачується грошова допомога у розмірі двох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатнихосіб на 1 січня календарного року (у 2018 році це – 3,5 тис.гривень);
 • Військовослужбовці перебувають на повному державному утриманні, розміщуються в казармах (на кораблях), забезпечуються щоденним триразовим гарячим харчуванням,військовою формою одягу та безкоштовним медичним забезпеченням.
 • Виплачується щомісяця 350 – 600 грн. (від військового звання та посади) на додаткові особисті потреби.
 • при звільненні в запас їм виплачується вихідна грошова допомога у розмірі 8-ми посадових окладів (від2 800 – до 4 800 грн. залежно відвійськового звання і посади). 
            Довідково. Для військовослужбовців з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування 12 окладів (від 3 800 – до 7 200 грн.)
 • надається відпустка (10 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду до місця проведення відпустки та назад (проїзд оплачується);
 • час проходження строкової військової служби зараховується до стажу роботи;
 • зберігається робоче місце та середній заробіток;
 • зберігаються жилі приміщення, які займали військовослужбовці строкової військової служби до призов. Не можуть бути зняті з обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов;
 • після звільнення в запас (протягом місяця з дня взяття на військовий облік за місцем проживання за поданням військового комісаріату) виплачується матеріальна допомога в розмірі:
середньої заробітної плати на день призову, але не менше прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року, встановленої на день призову (для громадян, які працювали);
у розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року, встановленої на день призову (для громадян, які до призову не працювали).
Також, держава забезпечує соціальну та професійну адаптацію військовослужбовців строкової військової служби, які до призову на строкову військову службу не були працевлаштовані.
Довідково. У разі необхідності , соціальну та професійну адаптацію проходять також члени сімей військовослужбовців за їх зверненням. Адаптація зазначеної категорії осіб провадиться центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сферах зайнятості населення та трудової міграції, трудових відносин, соціального захисту населення, за рахунок коштів державного бюджету.
Особи, які були призвані в період навчання у ВНЗ I-IV рівнів акредитації, при звільненні зараховуються для продовження навчання до того ВНЗ, де вони навчалися до призову, незалежно від форми навчання.
Тільки військовослужбовці строкової військової служби мають право на безоплатний проїзд всіма видами транспорту загального користування : міського, приміського та міжміського сполучення (за винятком таксі).
Члени сімей військовослужбовців строкової служби мають переважне право при прийнятті на роботу і на залишення на роботі при скороченнічисельностіабо штату працівників,
Інші соціальні пільги, передбачені для військовослужбовців або членів сімей військовослужбовців, які загинули чи померли, або пропали безвісти під час проходження служби, у разі отримання в/службовцем строкової військової служби поранення (контузії, травми або каліцтва) у період проходження ним строкової в/служби, що призвело до часткової втрати працездатності без встановлення йому інвалідності.
Призову на строкову військову службу не підлягають громадяни України, які за рішенням районної (міської) призовної комісії відповідно до цього Закону отримають відстрочки.
 • За сімейними обставинами (непрацездатні батьки, неповнолітні брати або сестри, дитину до 3-хроків, двох і більше дітей, вагітну дружину);
 • за станом здоров’я (до одного року, які визнані тимчасово непридатними до військової служби);
 • для здобуття освіти(в усіх навчальних закладах з денною формою навчання, крімзагальноосвітніх та ПТУ – до 21 року, в інтернатурі, аспірантурі, докторантурі з відривомабо без відриву);
 • для продовження професійної діяльності  (педагогічні з вищою освітою та медичні працівники у сільській місцевості. за умови повного навантаження, зареєстровані священнослужителі, сільські, селищні, міськіголови, кандидати (доктори) наук, які працюють за цим напрямком, резервісти, працівники органів внутрішніх справ)
 Є також категорія громадян, які взагалі звільняються від призову:
 • за станом здоров’я визнані непридатними до військової служби;
 • виконали обов’язки служби у резерві (протягом 1 та 2 контрактів);
 • батько або мати, рідний брат або сестра яких загинули, померли або стали інвалідами під час проходження військової служби або зборів;
 • до набуття громадянства України пройшли військову службу в інших державах;
 • були засуджені до позбавлення (обмеження) волі;
 • після закінчення ВНЗ присвоєно військове (спеціальне) офіцерське звання.
Призовники, яким надана відстрочка, зобов’язані щороку
до 1 жовтня подавати військовим комісаріатам документи, що підтверджуютьїх право на відстрочку.
Призовники, яким надійшла повістка районного (міського) військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов’язані прибути в пункт і у строк, зазначені в повістці.
У разі, якщо за будь-якихобставин повістка не надійшла, громадяни призовного вікузобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України.
Призовники, які змінили місцепроживання, зобов’язані в семиденний строк прибути до районного (міського) військового комісаріату за новим місцем проживання для взяття на військовий облік.
За порушення правил військового обліку, неявку за викликом до військового комісаріату без поважних причин, умисне зіпсування або недбале зберігання посвідчень про приписку, яке спричинило їх втрату, несвоєчасне подання обліковому органу відомостей про зміну місця проживання, навчання, освіти, місця роботи і посади, призовники притягуються до адміністративної та кримінальної відповідальності, згідно із законодавством.

 

Шановні військовозобов’язані резервісти ОР-1!

24 серпня 2018 року керівництвом держави заплановано проведення військового параду в м. Києві, з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України. До участі залучаються резервісти оперативного резерву першої черги.
Підготовка військовозобов’язаних здійснюватиметься шляхом проведення з ними навчальних зборів терміном 30 діб у період з 27.07.2018 року на фондах першої окремої танкової бригади смт. Гончарівське.
Взяти участь в параді можуть всі бажаючі військовозобов’язані резервісти ОР-1, які мають спортивну статуру та зріст не менше 175 см.
Громадяни, які відповідають вищевказаним вимогам та бажають взяти участь у військовому параді мають звернутися до Переяслав-Хмельницького  ОМВК. При собі мати військовий квиток.
 
З повагою,
 
ТВО військового комісара
Переяслав-Хмельницького ОМВК
майор                                                                                          Ф.М.Гуленко

Військова служба за контрактом в Збройних силах України • це почесний обов’язок громадянина по захисту своєї держави, її територіальної цілісності, своїх сімей та рідних;
 • це служба для справжніх чоловіків.

На військову службу за контрактом в ЗСУ можуть бути призвані  чоловіки віком від 18 до 60 років  та жінки від 18 до 50 років.

Для вибору фаху та місця подальшого проходження контрактної служби пропонується широкий спектр військових спеціальностей в різних родах військ, перевага надається військовим частинам бойового складу .

Беручи до уваги характер та особливості проходження служби у ЗСУ військовослужбовцям надається окремий, специфічний статус.

Статус військовослужбовців – це їх правове становище, а саме набір прав і свобод у поєднанні із обов'язками та відповідальністю, що встановлені нормативно-правовими актами та законами України та гарантуються головним законом держави - Конституцією України.

1 березня 2018 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України №704, згідно якої одноразова грошова виплата особам, що вперше уклали контракт, сягає до 17000 гривень!

Служба за контрактом - почесний обов'язок для справжніх чоловіків

Наші контакти: Переяслав  Хмельницький ОМВК, Київська область, м. Переяслав – Хмельницький, вулиця Богдана – Хмельницького, 84.

Телефон: (04567)5-16-40

Служити готові

На Київщині стартував черговий весняний призов громадян віком від 20 до 27 років на строкову військову службу. Цього року на новобранців чекає чимало нововведень.
Слід зауважити, що престиж проходження служби в Збройних силах України продовжує зростати. Значну роль у цьому відіграє той факт, що молоді люди вже на збірних пунктах можуть побачити і відчути позитивні зміни: в рази поліпшилося харчування, військовий камуфляж став більш якісним і зручнішим, майбутній солдат може без  зайвих застережень користуватися мобільним зв’язком, що раніше суворо заборонялося. Одне слово, нарікати на радянські стандарти в армії нині не доводиться. Щодо самої служби, то для призовника зараз створено максимально комфортні умови.
Після проходження служби військовослужбовець отримує від держави широкий пакет соціальних гарантій, які включають в себе, зокрема: безкоштовне санаторно-курортне лікування; за ним зберігається житло, яке він займав до призову на строкову військову службу; не можуть бути зняті з квартирного обліку військові, які потребували поліпшення житла; ті, хто в повній мірі віддав данину державі, мають право вступати до вищих навчальних закладів військового профілю поза конкурсом; хто був призваний на строкову службу в період навчання, при звільненні з військової служби  зараховуються для продовження навчання до того ж закладу, де навчалися до призову. Також військовослужбовці користуються безплатним проїздом усіма видами громадського транспорту, окрім таксі. Держава гарантує, що під час проходження строкової служби, військовослужбовці не залучатимуться до зони проведення операції Об’єднаних сил, якщо не укладуть професійний контракт на продовження військової служби.
Усім необхідним військові строкової служби будуть забезпечені в повному обсязі, а це - триразове харчування, військова форма, близько чотирьохсот гривень щомісяця на особисті витрати та, у разі необхідності, безкоштовне лікування. При призові кожен отримає одноразову грошову допомогу у сумі 3524 грн, а при звільненні в запас вже вісім посадових окладів. Зрештою, все залежить від посади та звання. Строкова служба триває півтора року, для громадян з вищою освітою – один рік. При прийомі на роботу до правоохоронних, силових органів, муніципальних структур перевагу надаватимуть тим, хто пройшов службу в лавах Збройних сил.
Призовна комісія нині враховує бажання призовника служити неподалік від місця проживання, реально оцінює його можливості за станом здоров’я, освіти, спеціальностей, отриманих до призову.
У сучасній Українській армії військовослужбовець по призову займається бойовою підготовкою, вдосконаленням навичок, а не другорядними роботами, тому служби боятися не варто, але готуватися до неї потрібно.
 
Група по роботі з особовим складом та громадськістю
Київського обласного військового комісаріату