Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!ПОРЯДОК ПЕРЕРАХУНКУ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСІБ, ЗВІЛЬНЕНИХ З ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ТА ДЕЯКИХ ІНШИХ ОСІБ

Урядовим рішенням передбачено набрання чинності з 1 березня 2018 р. постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 р. № 704 “Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб”,  та визначено порядок перерахунку і виплати пенсій, що призначені згідно із Законом України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.
Зокрема, військовослужбовцям та деяким іншим особам перерахунок пенсій здійснюватиметься із урахуванням трьох складових оновленого грошового забезпечення, визначеного на 1 березня 2018 року – окладу за посадою, військовим (спеціальним) званням та надбавки за вислугу років.
Виплата перерахованих пенсій здійснюватиметься поетапно починаючи з 1 січня 2018 року у таких розмірах:
з 1 січня 2018 р. — 50 відсотків;
з 1 січня 2019 р. по 31 грудня 2019 р. — 75 відсотків;
з 1 січня 2020 р. — 100 відсотків суми підвищення пенсії, визначеного станом на 1 березня 2018 року.
Пенсійний фонд Київської області здійснюватиме перерахунок пенсій на підставі довідок про складові оновленого грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсій, які будуть видані Київським обласним військовим комісаріатом.
Посадові особи Київського обласного військового комісаріату повідомляють пенсіонерів Міністерства оборони України, які проживають на території Київської області, що для перерахунку пенсій особам, які мають на неї право, особисто звертатися до районних (міських) військових комісаріатів Київської області не потрібно. Перерахунок буде здійснено на основі списків наданих Пенсійним фондом у Київській області.
 
 

ПОВІДОМЛЕННЯ

На жаль, попри свідоме та чесне виконанням обов’язків військової служби абсолютною більшістю військовослужбовців, у Збройних Силах України мають місце випадки самовільного залишення військових частин чи місць служби.
Самовільне залишення військової частини або місця служби (стаття 407 Кримінального кодексу України) становить закінчений склад злочину з моменту залишення військової частини і триває протягом усього періоду, поки особа не буде затримана або не з’явиться із зізнанням.
Військовослужбовець переховуючись від військового командування, слідства за скоєння злочину з кожним днем лише обтяжує свою вину. Такий військовослужбовець все одно не зможе уникнути кримінальної відповідальності, проте таке тривале продовження протиправної поведінки може унеможливити застосування судом більш м’яких заходів кримінального впливу чи навіть звільнення від кримінальної відповідальності відповідно до Закону.
З’явлення із зізнанням до правоохоронних органів, щире каяття або активне сприяння розкриттю злочину є обставинами, які зможуть пом’якшити чи бути підставою для звільнення від покарання.
Військова служба правопорядку у Збройних Силах України та військова прокуратура звертається до усіх військовослужбовців, які самовільно залишили військову частину, з пропозицією зробити перший крок для повернення до повноцінного життя і припинення ЗЛОЧИННИХ ДІЙ.
Вам необхідно повернутися до своєї військової частини чи звернутися до військового комісаріату за місцем проживання, або прибути до найближчого органу Військової служби правопорядку, де зробити зізнання та надати первинне пояснення щодо причин самовільного залишення військової частини.
Наголошуємо, що за відсутності тяжких наслідків або фактів вчинення інших злочинів, застосування до особи запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою у ході досудового слідства ініційовано не буде, а в ході вирішення питання щодо правових наслідків самовільного залишення військової частини до уваги приймаються і інші причини та умови, що могли спонукати до дій по залишенню військовослужбовцем військової частини, включаючи збіг тяжких сімейних обставин, наявність позастатутних відносин та інші.
Також закликаємо членів родин та громадських активістів допомогти своїм близьким людям виправити свою, можливо, найбільшу помилку у житті та перестати критися та боязливо опускати очі перед присутніми, відновити своє чесне ім’я та впорядкувати свій життєвий шлях.
Для надання інформації просимо звертатись за телефоном :
 
Центральне управління ВСП (по м. Києву та Київській обл.) 044-456-47-27;
Переяслав-Хмельницький ОМВК (м.Переяслав-Хмельницький) 045-675-13-45

Захисники незалежності

В ці дні вся українська громадськість відзначає день пам’яті героїв Крут. Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі.
Між цими фото майже 100 років та прокоментувати їх можна, як з сумом так і з щирою радістю про обставини, які спонукали їх викласти.
З сумом - тому що ці фото нагадують  про те, що в котрий раз нам зовні нав’язують свою думку і щирому та відкритому народові приходиться захищати свої права ціною власних життів, життів найпрекрасніших своїх синів та дочок.  З радістю – тому що, як писав наш земляк П.П.Чубинський «Ще на вмерла України ні слава ні воля…», правнуки тих хто закладав фундамент нашої свободи знаходяться серед нас і з честю продовжують цю величну справу.
Не залишились без уваги наші Переяславські герої, які зараз проходять службу у місцевому військовому комісаріаті. Адже не в зовсім далекому минулому їхні гарячі серця бились на сході, де в котрий раз небезпека прийшла «несподівано» зі сходу.
Указом Президента України відзнакою «За участь в антитерористичній операції» нагороджені  наші колеги Пронін В.І., Звєрєв О.М., Овдій Ю.М., Миколаєв В.В..
Приєднуємося до привітань з почуттям безмежної вдяки та  щиро віримо, що вони  стануть прикладом для майбутніх поколінь.

         
              

Герої поміж нас…

Темний, тісний бліндаж, до якого сонячні промені потрапляють лише тоді, коли хтось відчиняє двері та заходить погрітися, або перепочити після чергування, став для Овдія Юрія Миколовича домівкою на цілих 2 роки. Двічі за чотири роки сумнозвісних подій на сході нашої держави, простий український хлопець з чималим життєвим досвідом  не по наказу,  а за покликом серця боронив  кордони та захищав іі спокій даруючи кожному з  нас можливість спокійно ходити на роботу, навчатись, одружуватись, виховувати дітей  тощо.  Ми уявляючи тамтешні події навіть на половину не усвідомлюємо того,  яка небезпека підстерігає кожну хвилину та секунду наших захисників, які ціною власного життя зберігають наш спокій.
То був перший його важкий випадок. Небезпека прилетіла підступно й несподівано. В котрий раз ворог показав свої «добрі наміри, щодо дотримання перемир’я». Спочатку Юрій був шокований, та це тривало лише долі секунди, а далі , опанувавши себе швидко , як кажуть на автоматі, кинувся на позиції до кулемета, помітивши ворожу ДРГ змусив ворога відчути смак нашої рідної української земельки.
Зараз Юрій Миколайович проходить службу в Переяслав-Хмельницькому військкоматі, займається набагато безпечнішою але не менш важливою справою.
Військо існує для перемог!  Воїн – особистість , яка живе перемогою : над собою, над життєвими обставинами, над ворогом. Перемог абстрактних не буває, кожна має власне ім’я, свій фактаж, притаманні характеристики й біографію. Тому на прикладі таких людей, як Юрій важливо вже нині виховувати покоління людей, здатних відчувати смак перемоги, заради якого вони житимуть та боротимуться. Людей, які люблять себе долати – людей волі.

Увага!

До відома громадян.
Переяслав-Хмельницький об'єднаний міський військовий комісаріат змінив графік роботи
Пн-пт з 09:00 -18:00
Обід з 13:00 -14:00
Дні прийому громадян: вівторок та четвер.

 

ВЕДЕННЯ ВІЙСЬКОВОГО ОБЛІКУ НА ПІДПРИЄМСТВАХ, В УСТАНОВАХ, ОРГАНІЗАЦІЯХ


ВЕДЕННЯ ВІЙСЬКОВОГО ОБЛІКУ

НА ПІДПРИЄМСТВАХ, В УСТАНОВАХ, ОРГАНІЗАЦІЯХ

Ведення військового обліку з кожним роком стає більш серйозним та вимогливим. Події сьогодення підтверджують важливість виконання завдань у сфері оборони, потребу якісної організації військового обліку військовозобов’язаних осіб. Завдання, які повинні виконувати підприємства, установи, організації (далі - підприємства) в процесі ведення військового обліку, викладено в постанові Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних» від 7 грудня 2016 року № 921.

Керівник своїм наказом призначає особу, відповідальну за ведення військового обліку, в залежності від кількості працюючих призовників і військовозобов’язаних станом на 1 січня поточного року. У разі, якщо їх кількість становить менше, ніж 500 осіб обов’язки щодо ведення військового обліку покладаються на посадову особу кадрового підрозділу, або служби управління персоналом, якій встановлюється доплата у розмірі до 50%  посадового окладу. В семиденний строк інформація про призначення, переміщення і звільнення такої особи надається відповідному військовому комісаріату.

Військово-обліковий персонал (працівник кадрової служби) повинен:

  • вивісити на інформаційному стенді «Правила військового обліку громадян України»;
  • перевіряти при прийнятті працівників на роботу наявність у них військово-облікових документів (у військовозобов’язаних — військових квитків або тимчасових посвідчень, виданих замість військових квитків, у призовників — посвідчень про приписку до призовних дільниць),  встановлювати  перебування їх на військовому обліку за місцем проживання;
  •  звернути увагу на те, що військовозобов’язані і призовники, які не перебувають на військовому обліку, можуть бути прийняті на роботу (зараховані на навчання) лише після взяття їх на військовий облік у військовому комісаріаті;
  •  повідомляти у семиденний строк військкомати у погодженій з ними формі про військовозобов’язаних і призовників, прийнятих на роботу (навчання) чи звільнених з роботи (навчання);
  • подавати щороку в грудні до військкоматів списки юнаків, яким у рік приписки виповнюється 17 років;
  • здійснювати систематичний облік змін сімейного стану, адреси проживання, службового становища, професійної підготовки, освіти військовозобов’язаних і призовників і у п’ятиденний строк вносити ці зміни до їх особових карток  та повідомляти про них військкомати у встановлені строки.

Для забезпечення якісного обліку рекомендується:

  • приймати від військовозобов’язаних і призовників їх військово-облікові документи для подання у військкомати, звірки із записами в особових картках та для інших цілей з обов’язковим оформленням розписки;
  • систематично звіряти особові картки працівників із записами у військових квитках та посвідченнях про приписку до призовних дільниць і подавати ці картки не рідше одного разу на рік до військкоматів (за домовленістю, або за графіком) для звірки з обліковими даними останніх;
  • належним чином оформляти та вести військовий облік військовозобов’язаних і призовників;
  • своєчасно здійснювати бронювання військовозобов’язаних за підприємством,  із числа інженерно-технічних працівників і кваліфікованих робітників.

Відповідальність за порушення порядку військового обліку встановлено Кодексом України про адміністративні правопорушення у наступних статтях:

ст. 210-1 КУпАП – порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію;

ст.211-3 КУпАП – прийняття на роботу військовозобов’язаних і призовників, які не перебувають на військовому обліку;

ст. 211-4 КУпАП – незабезпечення сповіщення військовозобов’язаних і призовників про їх виклик у військові комісаріати, перешкода їх своєчасній явці на збірні пункти чи призовні дільниці;

ст. 211-5 КУпАП – несвоєчасне подання документів, необхідних для ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників, несповіщення їх про виклик у військові комісаріати;

ст. 211-6 КУпАП – неподання відомостей про військовозобов’язаних і призовників.

У зв’язку із проведенням перевірок Переяслав-Хмельницьким об’єднаним міським військовим комісаріатом (згідно графіку перевірок стану ведення військового обліку затвердженим Переяслав-Хмельницькою РДА) та веденням адміністративних проваджень, щодо посадових осіб, винних в порушенні вищевказаних статтей,  ПРОШУ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ ПРИВЕСТИ ВІЙСЬКОВИЙ ОБЛІК У ВІДПОВІДНІСТЬ ДО ВИМОГ ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ.

 

 

 

З повагою,

військовий комісар

Переяслав-Хмельницького ОМВК

підполковник                                                          О.Б.Озірний

ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ – ГОРДІСТЬ ПЕРЕЯСЛАВЩИНИ!Військовослужбовці наша надія і наш унікальний людський потенціал, що допомагає в розбудові вільної, незалежної України. Вони - скарб для держави, адже готові мужньо захищати Батьківщину за ради миру і злагоди в суспільстві.
Ось, лише незначна частина переліку військовослужбовців, що з гідністю захищають країну
БАРАБАШ Євгеній Володимирович
БАРСИМЕНКО Віктор Вікторович
БІЛЬЧЕНКО Андрій Петрович
ДЕМ’ЯНЕНКО Олексій Анатолійович
ЗВЄРЄВ Олександр Миколайович
КАРАСТОЯНОВ Олександр Дем’янович
КАРПЕНЧИК Віктор Володимирович
КОЛІШЕНКО Юрій Миколайович
ЛІТВІН Олег Петрович
ЛЮЛЬКА Микола Олександрович
МИКОЛАЄВ Владислав Валентинович
МОГГЕ Василь Геннадійович
ПРОНІН В’ячеслав Ігорович
ПРОЩИН Олександр Михайлович
СІКОРСЬКИЙ Василь Анатолійович
ЮХИМЕНКО Олександр Олександрович
 
Шана і повага Вам за вашу відданість українському народові!
 
 

Увага!

Указом  Президента України від 07 липня 2017 року №178/2017 «Про проведення у серпні 2017 року призову громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України», оголошено призов у серпні 2017 року на строкову військову службу до Національної гвардії України придатних за станом здоров'я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. Громадяни, що ухиляються від призову на строкову військову службу, несуть адміністративну та кримінальну відповідальність (ст.210 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст.335 Кримінального кодексу України.
 
З повагою,
Військовий комісар
Переяслав-Хмельницького ОМВК
майор                            О.Б.Озірний