Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Шановні військовозобов’язані Переяславщини, що перебувають в оперативному резерві 1-ї черги!

Останнім часом виникає велике занепокоєння відношенням військовозобов’язаних, що перебувають в оперативному резерві 1-ї черги до виконання свого військового обов’язку.

Нагадуємо, що отримавши персональну повістку про явку до Переяслав-Хмельницького ОМВК, протягом 24 годин з моменту отримання команди від військового комісара, військовозобов’язаний повинен з’явитися за адресою: вул. Богдана-Хмельницького, 84 м. Переяслав-Хмельницький.

Дані про резервістів, що не з’явилися по команді військового комісара на збори будуть направлятися до органу Національної поліції для відкриття кримінальних проваджень за ст. 337 ККУ.

З метою уникнення негативних наслідків, просимо військовозобов’язаних, що перебувають в оперативному резерві 1-ї черги своєчасно реагувати на виклики та з’являтися до військового комісаріату для проходження медичних оглядів та подальшої участі у зборових заходах .