Герої поміж нас…

Темний, тісний бліндаж, до якого сонячні промені потрапляють лише тоді, коли хтось відчиняє двері та заходить погрітися, або перепочити після чергування, став для Овдія Юрія Миколовича домівкою на цілих 2 роки. Двічі за чотири роки сумнозвісних подій на сході нашої держави, простий український хлопець з чималим життєвим досвідом  не по наказу,  а за покликом серця боронив  кордони та захищав іі спокій даруючи кожному з  нас можливість спокійно ходити на роботу, навчатись, одружуватись, виховувати дітей  тощо.  Ми уявляючи тамтешні події навіть на половину не усвідомлюємо того,  яка небезпека підстерігає кожну хвилину та секунду наших захисників, які ціною власного життя зберігають наш спокій.
То був перший його важкий випадок. Небезпека прилетіла підступно й несподівано. В котрий раз ворог показав свої «добрі наміри, щодо дотримання перемир’я». Спочатку Юрій був шокований, та це тривало лише долі секунди, а далі , опанувавши себе швидко , як кажуть на автоматі, кинувся на позиції до кулемета, помітивши ворожу ДРГ змусив ворога відчути смак нашої рідної української земельки.
Зараз Юрій Миколайович проходить службу в Переяслав-Хмельницькому військкоматі, займається набагато безпечнішою але не менш важливою справою.
Військо існує для перемог!  Воїн – особистість , яка живе перемогою : над собою, над життєвими обставинами, над ворогом. Перемог абстрактних не буває, кожна має власне ім’я, свій фактаж, притаманні характеристики й біографію. Тому на прикладі таких людей, як Юрій важливо вже нині виховувати покоління людей, здатних відчувати смак перемоги, заради якого вони житимуть та боротимуться. Людей, які люблять себе долати – людей волі.