Захисники незалежності

В ці дні вся українська громадськість відзначає день пам’яті героїв Крут. Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі.
Між цими фото майже 100 років та прокоментувати їх можна, як з сумом так і з щирою радістю про обставини, які спонукали їх викласти.
З сумом - тому що ці фото нагадують  про те, що в котрий раз нам зовні нав’язують свою думку і щирому та відкритому народові приходиться захищати свої права ціною власних життів, життів найпрекрасніших своїх синів та дочок.  З радістю – тому що, як писав наш земляк П.П.Чубинський «Ще на вмерла України ні слава ні воля…», правнуки тих хто закладав фундамент нашої свободи знаходяться серед нас і з честю продовжують цю величну справу.
Не залишились без уваги наші Переяславські герої, які зараз проходять службу у місцевому військовому комісаріаті. Адже не в зовсім далекому минулому їхні гарячі серця бились на сході, де в котрий раз небезпека прийшла «несподівано» зі сходу.
Указом Президента України відзнакою «За участь в антитерористичній операції» нагороджені  наші колеги Пронін В.І., Звєрєв О.М., Овдій Ю.М., Миколаєв В.В..
Приєднуємося до привітань з почуттям безмежної вдяки та  щиро віримо, що вони  стануть прикладом для майбутніх поколінь.