Шановні військовозобов’язані резервісти ОР-1!

24 серпня 2018 року керівництвом держави заплановано проведення військового параду в м. Києві, з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України. До участі залучаються резервісти оперативного резерву першої черги.
Підготовка військовозобов’язаних здійснюватиметься шляхом проведення з ними навчальних зборів терміном 30 діб у період з 27.07.2018 року на фондах першої окремої танкової бригади смт. Гончарівське.
Взяти участь в параді можуть всі бажаючі військовозобов’язані резервісти ОР-1, які мають спортивну статуру та зріст не менше 175 см.
Громадяни, які відповідають вищевказаним вимогам та бажають взяти участь у військовому параді мають звернутися до Переяслав-Хмельницького  ОМВК. При собі мати військовий квиток.

З повагою,

ТВО військового комісара
Переяслав-Хмельницького ОМВК
майор                                                                                          Ф.М.Гуленко