Увага! Змінено рахунки для зарахування надходжень по деяких територіальних громадах Переяслав-Хмельницького району

Переяслав-Хмельницьке відділення Броварської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області  доводить до відома платників, що з 03.01.2018 року, в зв’язку з об’єднанням у 2017 році територіальних громад сіл, селищ, міст,  в дію вводяться нові рахунки для зарахування надходжень до  об’єднаних територіальних громад.
Звертаємо вашу увагу, що до Дівичківської об’єднаної територіальної громади відносяться с.Дівички, с.Ковалин, с.Єрківці, с.Стовп’яги;
до Студениківської об’єднаної територіальної громади відносяться с.Студеники, с.Переяславське, с.Козлів, с.Сомкова Долина, с.Соснова.
Ознайомитись із реквізитами діючих рахунків можна в центрі обслуговування платників Переяслав-Хмельницького відділення Броварської ОДПІ розташованого за адресою: Київська область, м. Переяслав-Хмельницький, вул. Богдана Хмельницького, буд.95 каб.2.7. Довідки за телефоном (04567)5-56-60.

Броварська ОДПІ