Особлива увага – зверненням громадян!

Як і завжди, розгляд звернень громадян для працівників Броварської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області залишається пріоритетним напрямом роботи. Так, протягом 2017 року, відповідно до Закону України «Про звернення громадян», до податкової інспекції на розгляд від громадян надійшло 56 письмових звернень.
У переважній більшості звернення стосувались порядку оподаткування податком на доходи фізичних осіб та сплати земельного податку, порядку здійснення контрольно-перевірочних заходів.
З метою забезпечення кваліфікованого, неупередженого, об’єктивного та своєчасного розгляду звернень громадян, оперативного вирішення порушених питань, задоволення законних вимог заявників, реального поновлення порушених конституційних прав та запобігання у подальшому таких порушень, проведено відповідні навчання серед співробітників     Броварської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області  щодо дотримання вимог Податкового кодексу України та Закону України «Про звернення громадян».
За результатами розгляду всі звернення виконано в термін, передбачений чинним законодавством.
Нагадуємо, що письмові звернення можуть бути направлені до Броварської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області, поштою та у електронному вигляді.
Броварська ОДПІ