Протягом січня-квітня 2018 року платниками Броварської ОДПІ сплачено до бюджетів усіх рівнів понад 2,07 млрд. грн. податків

В тому числі до Державного бюджету  Українинадійшло                              990 млн. гривень. В розрізі основних податків забезпечено надходження за рахунок:
- 539,1 млн. грн. податку на додану вартість, платежі збільшились в порівнянні з відповідним періодом минулого року на  41  відсоток;
- 136,9  млн. грн. податку на прибуток,  збільшення надходжень відбулося  на  37 відсотки.
В порівнянні з відповідним періодом минулого року на 24 відсотки збільшились надходження податку на доходи фізичних осіб, які склали            300,4  млн. гривень.
Броварська ОДПІ

Місцеві бюджети території обслуговування Броварської ОДПІ протягом січня-квітня 2018 року  отримали  понад  1 млрд. гривень

Значний вклад у наповнення місцевих бюджетів сформовано за рахунок:
- 713,9 млн. грн. податку з доходів фізичних осіб, платежі збільшились в порівнянні з відповідним періодом минулого року на  24,8  відсотки;
- 119,5 млн.грн. земельного податку, збільшення надходжень відбулося на 4,6 вістотки;
- 108 млн.грн.  єдиного  податку на підприємницьку діяльність - платежі збільшились в порівнянні з відповідним періодом минулого року на                     23,7  відсотки;
Протягом січня-квітня 2018 року суб’єктами господарювання та громадянами сплачено до місцевих бюджетів 33,4 млн. грн. податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, приріст надходжень в порівнянні з відповідним періодом минулого року  складає  29,3  відсотки.
Необхідно зазначити,  що досягнення таких показників це внесок кожного у розвиток місцевих громад. Завдяки збільшенню надходжень до місцевих скарбниць, вирішується низка найактуальніших соціально-економічних проблем, створюються нові робочі місця та збільшується добробут рідного краю.
Броварська ОДПІ