Щодо порядку отримання довідки про відсутність заборгованості

Броварська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області, звертає увагу платників на Порядок видачі довідки  про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів (далі – Довідка) затверджений наказом Міністерство доходів і зборів України  від 10.10.2013 №567 «Про затвердження Порядку видачі довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів», з метою уникнення некоректного заповнення заяви на отримання такої Довідки.
Довідка видається безоплатно на підставі заяви  платника податків про видачу Довідки.
Заява складається з обов'язковим посиланням на відповідний нормативно-правовий акт, що передбачає надання державною фіскальною службою Довідки, та зазначенням найменування підприємства (установи, організації), до якого (якої) Довідку буде подано платником податків.
Із зразком заяви та переліком нормативно-правових актів,які регламентують необхідність отримання суб’єктами господарювання Довідки,можна ознайомитись на суб - сайті територіальних органів ГУ ДФС у Київській області у розділі «Адміністративні послуги, які можна отримати у Центрі обслуговування платників Броварської ОДПІ» за посиланням http://sfs.gov.ua/okremi-storinki/ tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/75736.html.
Крім того, у ЦОПБроварської ОДПІ та ЦОП підпорядкованих відділень платникам  надається практична допомога у заповненні заяви на видачу Довідки,  у тому числі надається інформація щодо наявності/відсутності заборгованості з податків та зборів.

Броварська ОДПІ