Протягом січня-травня 2018 року платниками Броварської ОДПІ сплачено до бюджетів усіх рівнів понад 2,6 млрд. грн. податків

В тому числі до Державного бюджету  Українинадійшло 1,3 млрд. гривень. В розрізі основних податків забезпечено надходження за рахунок:
- 661,3 млн. грн. податку на додану вартість, платежі збільшились в порівнянні з відповідним періодом минулого року на  39,1  відсотки;
- 193,4  млн. грн.  податку на прибуток,  збільшення надходжень відбулося  на  41,8 відсотки.
В порівнянні з відповідним періодом минулого року на 24,1 відсотки збільшились надходження податку на доходи фізичних осіб, які склали            382,5  млн. гривень.
Броварська ОДПІ

Місцеві бюджети території обслуговування Броварської ОДПІ протягом січня-травня 2018 року  отримали  1,4 млрд. гривень

Значний вклад у наповнення місцевих бюджетів сформовано за рахунок:
- 907,8 млн. грн. податку з доходів фізичних осіб, платежі збільшились в порівнянні з відповідним періодом минулого року на  24,7  відсотки;
- 153,4  млн. грн. земельного податку, збільшення надходжень відбулося на 8,0  відсотків;
- 142,7  млн. грн.  єдиного  податку на підприємницьку діяльність,  платежі по якому збільшились в порівнянні з відповідним періодом минулого року на  24,4  відсотки.
Протягом січня-травня 2018 року суб’єктами господарювання та громадянами сплачено до місцевих бюджетів 34,9 млн. грн. податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, надходження по якому в порівнянні з відповідним періодом минулого року  збільшилися  на                 25,1  відсотки.
Необхідно зазначити,  що досягнення таких показників це внесок кожного у розвиток місцевих громад. Завдяки збільшенню надходжень до місцевих скарбниць, вирішується низка найактуальніших соціально-економічних проблем, створюються нові робочі місця та збільшується добробут рідного краю.
Броварська ОДПІ