Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!Реєстрація платників податків на території обслуговування Броварської ОДПІ

Станом на 01.06.2018 на обліку, в цілому в Броварській ОДПІ з урахуванням відділень, перебувають 18856  юридичних та 24421 фізичних осіб-підприємців.
Протягом січня - травня 2018  року взято на податковий облік 485  юридичних осіб та 1343 фізичних осіб-підприємців, що на 501 платники більше ніж за відповідний період минулого року. Платниками ПДВ зареєстровано   4076 юридичних осіб та  фізичних осіб-підприємців.
Разом з цим, протягом  січня - травня 2018  року   знято з обліку 1448 суб’єктів господарювання.
Облік платників податків ведеться з метою створення умов для здійснення контролюючими органами контролю за правильністю нарахування, своєчасністю і повнотою сплати податків, нарахованих фінансових санкцій, дотримання податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи. Взяття на облік платників податків контролюючими органами здійснюється за принципом організаційної єдності реєстраційних процедур, що проводяться державними реєстраторами, та процедур узяття на облік платників податків, що забезпечуються контролюючими органами.
Броварською ОДПІ на підставі отриманих з різних джерел  відомостей, забезпечено постійне внесення змін до районного рівня Єдиного банку даних та Реєстру самозайнятих осіб.
Нагадуємо платникам податків, що взяття на облік у контролюючих органах юридичних осіб, їх відокремлених підрозділів, а також самозайнятих осіб здійснюється незалежно від наявності обов'язку щодо сплати того чи іншого податку та збору. Порядок реєстрації платників регламентується наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 №1588 «Про затвердження Порядку обліку платників податків і зборів» зі змінами та доповненнями.
Броварська ОДПІ