Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!«День відкритих дверей» у Броварській ОДПІ

В рамках проведення «Єдиного дня податкових знань» 14 червня ц.р. в Броварській ОДПІ відкрили двері для гостей - майбутніх  підприємців.
Учасниками заходу  були новостворені суб’єкти підприємницької діяльності, а також громадяни, які тільки прийняли рішення про започаткування власного бізнесу.
Працівники  інспекції зустріли відвідувачів  у  Центрі обслуговування платників,  розповіли їм про основні завдання, функції та напрямки роботи підрозділів ДПІ та відділень ГУ ДФС а також  провели  відвідувачам  екскурсію Центром обслуговування платників.
Податківці роз’яснили присутнім найважливіші аспекти застосування податкового законодавства щодо адміністрування податків та зборів з фізичних осіб, зокрема щодо обрання системи оподаткування, ставок оподаткування,  порядку нарахування та сплати податків, єдиного соціального внеску та порядку подання звітності.
Працівники ОДПІ розповіли майбутнім підприємцям про можливість подання звітності в електронному вигляді та акцентували увагу на електронних сервісах ДФС України, які дають змогу платникам податків заощаджувати час.
Кожен з присутніх на  заході мав можливість отримати  вичерпні відповіді на запитання щодо особливостей здійснення обраного ним виду діяльності.
Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у наступному заході, який буде проведено в  під егідою «Єдиного дня податкових знань» в приміщенні Броварської ОДПІ 18 липня ц.р.
 Броварська ОДПІ