Переяслав-Хмельницьке відділення Броварської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області повідомляє

«Переяслав-Хмельницьке відділення Броварської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області  повідомляє, що з  02.07.2018 у зв’язку із запровадженням Державною казначейською службою України  централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів будуть відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998) в розрізі кодів бюджетної класифікації, бюджетів та адміністративно-територіальних одиниць України.
Таким чином, починаючи з 02.07.2018 змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів.
З реквізитами рахунків можна ознайомитись на сайті ГУ ДФС у Київській області за посиланням  http://kyivobl.sfs.gov.ua/Бюджетні рахунки/назва територіальної громади/державний бюджет з 02.07.2018 або місцевий бюджет з 02.07.2018.
За інформацією звертатись в каб.2.7 (тел.5-56-60).»