Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!Звіт про надходження запитів на отримання публічної інформації до Броварської ОДПІ

 Звіт про надходження запитів на отримання публічної інформації

до Броварської ОДПІ 

 З метою забезпечення прозорості та відкритості своєї діяльності, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, надання інформації за запитами відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон), Броварською ОДПІ ГУ ДФС у Київській області забезпечено розгляд документів щодо надання публічної інформації відповідно до Закону, які надійшли поштою, електронною поштою, факсом, телефоном.

Так,  протягом першого півріччя 2018 року до Броварської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області надійшло 8такихдокументів.  З них у розрізі категорій  розглянуто запити від 2 фізичних осіб та 6  юридичних осіб. Запитів від представників засобів масової інформації не надходило.

Запитувачі  зверталися з проханням надати інформацію щодо:

- ставок з податку на нерухоме майно та земельного податку,      

- надходжень до бюджету територіальної громади податків від фізичної особи – підприємця;

- задекларованих доходів фізичною особою та сплачених податків, з    зазначенням джерел отримання доходів.

За результатами розгляду задоволено 5 запитів на інформацію (або 62,5% від загальної кількості запитів),  3 запити (або 37,5% від загальної кількості запитів) направлено іншим розпорядникам інформації, у володінні яких вона знаходиться.

 Нагадуємо, отримати публічну інформацію, розпорядником якої є Броварська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області, може кожен бажаючий, надіславши листа-запита за адресою: 07400, м. Бровари, вул. Київська, 286 (на конверті вказувати «Публічна інформація»); або на електронну адресу: kyivobl.brovary@sfs.gov.ua чи зателефонувавши на (04594) 7-20-90 у робочий час: з понеділка по четвер з 09-00 до 13-00 год.; 13-45 до 18-00 год. (у п’ятницю – до 16-45 год.).

Броварська ОДПІ