Звіт про надходження запитів на отримання публічної інформації до Броварської ОДПІ

Звіт про надходження запитів на отримання публічної інформації

до Броварської ОДПІ

З метою забезпечення прозорості та відкритості своєї діяльності, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, надання інформації за запитами відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон), Броварською ОДПІ ГУ ДФС у Київській області забезпечено розгляд документів щодо надання публічної інформації відповідно до Закону, які надійшли поштою, електронною поштою, факсом, телефоном.

Так,  протягом першого півріччя 2018 року до Броварської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області надійшло 8такихдокументів.  З них у розрізі категорій  розглянуто запити від 2 фізичних осіб та 6  юридичних осіб. Запитів від представників засобів масової інформації не надходило.

Запитувачі  зверталися з проханням надати інформацію щодо:

- ставок з податку на нерухоме майно та земельного податку,

- надходжень до бюджету територіальної громади податків від фізичної особи – підприємця;

- задекларованих доходів фізичною особою та сплачених податків, з    зазначенням джерел отримання доходів.

За результатами розгляду задоволено 5 запитів на інформацію (або 62,5% від загальної кількості запитів),  3 запити (або 37,5% від загальної кількості запитів) направлено іншим розпорядникам інформації, у володінні яких вона знаходиться.

Нагадуємо, отримати публічну інформацію, розпорядником якої є Броварська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області, може кожен бажаючий, надіславши листа-запита за адресою: 07400, м. Бровари, вул. Київська, 286 (на конверті вказувати «Публічна інформація»); або на електронну адресу: kyivobl.brovary@sfs.gov.ua чи зателефонувавши на (04594) 7-20-90 у робочий час: з понеділка по четвер з 09-00 до 13-00 год.; 13-45 до 18-00 год. (у п’ятницю – до 16-45 год.).

Броварська ОДПІ