Протягом першого півріччя 2018 року платниками Броварської ОДПІ сплачено до бюджетів усіх рівнів понад 3,1 млрд. грн. податків

В тому числі до Державного бюджету  Українинадійшло                              1,52 млрд. гривень.
В розрізі основних податків забезпечено надходження за рахунок:
- 801,3 млн. грн. податку на додану вартість, платежі збільшились в порівнянні з відповідним періодом минулого року на  39,6  відсотки;
- 199,1  млн. грн. податку на прибуток,  збільшення надходжень відбулося  на  42 відсотки.
В порівнянні з відповідним періодом минулого року на 24,9 відсотки збільшились надходження податку на доходи фізичних осіб, які склали            480,5  млн. гривень.
Броварська ОДПІ

Місцеві бюджети території обслуговування Броварської ОДПІ протягом першого півріччя 2018 року отримали  понад  1,6 млрд. гривень

Значний вклад у наповнення місцевих бюджетів сформовано за рахунок:
- 1,1 млрд. грн. податку з доходів фізичних осіб, платежі збільшились в порівнянні з відповідним періодом минулого року на  25,4  відсотки;
- 183,3 млн. грн. земельного податку, збільшення надходжень в порівнянні з минулим роком відбулося на 8,3  відсотки;
- 153,5 млн. грн.  єдиного  податку на підприємницьку діяльність,  платежі збільшились в порівнянні з відповідним періодом минулого року на  24,6  відсотки;
Протягом першого півріччя поточного року суб’єктами господарювання та громадянами сплачено до місцевих бюджетів 37,9 млн. грн. податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, що в порівнянні з відповідним періодом минулого року  більше на  27,4  відсотки.
Необхідно зазначити,  що досягнення таких показників це внесок кожного у розвиток місцевих громад.
Завдяки збільшенню надходжень до місцевих скарбниць, вирішується низка найактуальніших соціально-економічних проблем, створюються нові робочі місця та збільшується добробут рідного краю.
Броварська ОДПІ