Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!До уваги платників !

Броварська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області повідомляє, що порядок здійснення та забезпечення права кожного громадянина на доступ до інформації визначено Законом України «Про доступ до публічної інформації».
 Отримати публічну інформацію може кожен бажаючий шляхом  надсилання письмового запиту на інформацію за адресою:  07400,  м. Бровари, вул. Київська,286 (на конверті вказати «Публічна інформація»);  надсилання письмового запиту на  електронну адресу:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;  зателефонувати за телефоном                     (04594) 7-20-90 в робочий час: з понеділка по четвер з 9-00  до 18-00, у  п’ятницю                  з  9-00  до 16-45, обідня перерва  з 13-00 до 13-45.
Крім того, можна використати відповідну форму для подання запиту на отримання публічної інформації (затверджену наказом Міністерства фінансів України від 04.05.2018 №468).
Зазначена форма запиту знаходиться на інформаційному стенді у приміщенні Центру обслуговування платників Броварської ОДПІ та на офіційному сайті  ГУ ДФС у Київській області за адресою: ( www.kyivobl.sfs.gov.ua)  ГУ ДФС у Київській області > Головна сторінка>ДФС у регіоні> Головне управління> Публічна інформація> форма запиту.
  Додатково повідомляємо, що у приміщенні Центру обслуговування платників Броварської ОДПІ облаштовано місце для роботи запитувачів з документами, що містять публічну інформацію та їх копіями.
Броварська ОДПІ