"Урядова гаряча лінія"

ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА

РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

15 квітня 2015 року № 139

Про проведення у Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1025-р, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 06 березня 2015 року № 55 «Про проведення у Київській обласній державній адміністрації перевірки, передбаченої Законом України „Про очищення влади”:

1. Провести у Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації перевірку, передбачену Законом України «Про очищення влади» (далі – перевірка), стосовно:

1) заступника голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації, керівника апарату Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації, начальників відділів апарату Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації, визначивши днем початку перевірки 05 травня 2015 року;

2) начальників управлінь, відділів Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації, директора Переяслав-Хмельницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, визначивши днем початку перевірки 08 червня 2015 року;

3) в апараті Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації — головних спеціалістів, провідних спеціалістів, спеціалістів І категорії, визначивши днем початку перевірки 03 серпня 2015 року;

4) у службі, відділах, секторах Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації – завідувачів секторів, головних спеціалістів, спеціалістів І категорії, визначивши днем початку перевірки 07 вересня 2015 року.

2. Визначити відділ кадрової роботи апарату Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації відповідальним за проведення перевірки щодо державних службовців, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Відділу кадрової роботи апарату Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації забезпечити ознайомлення державних службовців, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, стосовно яких проводитиметься перевірка, у тому числі працівників, які відсутні на роботі (знаходяться у відрядженні, щорічних основних та додаткових відпустках, відпустках без збереження заробітної плати, відпустках у зв’язку з навчанням, відпустках по вагітності та пологах, відпустках для догляду за дитиною та у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю тощо ) з цим розпорядженням.

4. Начальникам управлінь Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації, директору Переяслав-Хмельницького центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді:

1) забезпечити проведення перевірки, передбаченої Законом України „Про очищення влади”, в межах періоду, встановленого відповідно до Плану проведення перевірок відповідно до Закону України „Про очищення влади”, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня    2014 року № 1025-р;

2) визначити відповідальних за проведення перевірки, передбаченої Законом України „Про очищення влади”;

3) про початок та результати проведення перевірки інформувати відділ кадрової роботи апарату Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації до 01 липня 2015 року та до 01 грудня 2015 року.

5. Державним службовцям, зазначеним у пункті 1 цього розпорядження, стосовно яких здійснюється перевірка, у десятиденний строк з дати початку зазначеної перевірки подати до відділу кадрової роботи апарату районної державної адміністрації власноручно написану заяву про те, що до нього (неї) застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, та про згоду на проходження перевірки і оприлюднення відомостей щодо них за формою згідно з додатком 1 або додатком 2 до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за  минулий рік, а також копію паспорта громадянина України.

6. Попередити державних службовців, зазначених у пункті 1 цього розпорядження про те, що неподання ними заяви, зазначеної у пункті 5 цього розпорядження, або повідомлення ними у заяві про застосування до них заборони, визначеної частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, є підставою для звільнення із займаної посади.

7. Організаційному відділу апарату Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації забезпечити оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації.

8. Відділу кадрової роботи апарату Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації, спільно з організаційним відділом апарату Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації протягом трьох днів після одержання відповідної заяви забезпечувати розміщення на офіційному веб-сайті Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації:

1) інформації про початок проходження перевірки державним службовцем;

2) копії вищезазначеної заяви та декларації (крім відомостей, що законом віднесені до інформації з обмеженим доступом).

9. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                         Г.І.Дубина