Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!



Підрозділи РДА


 

Керівництво райдержадміністрації

(вул. Б. Хмельницького, 53)

       

ПІБ

Посада

Номер тел.

  1.          

Клименко Юрій Васильович

голова адміністрації

5-00-00

5-18-00

  1.            

Коркач Андрій Григорович

перший заступник голови

5-00-04

  1.               

Скляренко Анна Сергіївна

заступник голови

5-00-03

  1.            

 

заступник голови

 

  1.            

Перчук Валерій Миколайович

керівник апарату

5-00-05

Апарат райдержадміністрації

 

1.

Роман Олена Олександрівна

головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи

5-14-16

1.

Басараба Наталія Іванівна

головний спеціаліст з питань звернень громадян

5-00-20

1

 

головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції

 

1.

 

секретар керівника

5-00-00

5-18-00

Сектор управління персоналом

 

  1. 1.              

Левченко Інна Іванівна

завідувач сектору

5-00-34

  1. 2.              

Середа Катерина Анатоліївна

головний спеціаліст

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики

 

  1. 1.   

Колесник Надія Валеріївна

начальник відділу

5-00-15

  1. 2.   

Полтавець  Людмила Миколаївна

головний спеціаліст

 

  1. 3.   

Савченко Інна Володимирівна

головний спеціаліст

 

  1. 4.   

Горобець Наталія Вікторівна

спеціаліст

 

 

Загальний відділ та здійснення контролю

 

  1. 1.   

Новородовська

Світлана Анатоліївна

начальник відділу

5-00-23

  1. 2.   

Мельник Ірина Миколаївна

головний спеціаліст

 

  1. 3.   

Рудевич Світлана Василівна

головний спеціаліст

 

Юридичний відділ

 

  1. 1.              

Прокопенко Ольга Вікторівна

начальник відділу

5-00-33

  1. 2.              

Онищенко Марина Іванівна

головний спеціаліст

 

  1. 3.              

 

головний спеціаліст

 

 

Відділ фінансово-господарського забезпечення

 

  1. 1.              

Задорожня Валентина Михайлівна

начальник відділу-головний бухгалтер

5-00-30

  1. 2.              

 

головний спеціаліст

 

  1. 3.              

Руденко Василь Іванович

водій

 

  1. 4.              

Стеценко Василь Андрійович

завідуючий господарства

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців

 

  1. 1.   

Сахно Лідія Олексіївна

начальник відділу

5-14-33

  1. 2.   

Гаврілова Олена Іванівна

головний спеціаліст

 

  1. 3.   

Романенко Юлія Олександрівна

провідний спеціаліст

 

Самостійні  управління, відділи та служби

 

Відділ освіти (вул. Б. Хмельницького, 49)

 

1.

Дубина Таміла Анатоліївна

начальник відділу

5-36-62

2.

Безрук Катерина Андріївна

головний спеціаліст

 

3.

Курило Валентина Вікторівна 

головний спеціаліст

 

Служба у справах дітей та сім’ї

 

  1.

Бутник Світлана Миколаївна

начальник служби

5-00-19

   2.

Овсієнко Галина Федорівна

головний спеціаліст

 

   3.

Юрченко Олег Олександрович

головний спеціаліст

 

   4.

Гриценко Неля Сергіївна

головний спеціаліст

 

Відділ молоді та спорту

 

   1.

Бурдонос Юрій Володимирович

начальник відділу

5-00-39

2.

 

головний спеціаліст

 

3.

 

спеціаліст

 

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків
Чорнобильської катастрофи

 

   1.

Тищенко Сергій Григорович

начальник відділу

5-14-16

   2.

Шевель Тетяна Миколаївна

головний спеціаліст

5-63-80

   3.

Мель Надія Андріївна

головний спеціаліст

 

Відділ культури

 

1.

Біденко Віталій Ігорович

начальник відділу

5-00-36

2.

Рекун Павло Петрович

головний спеціаліст

 

3.

 

головний спеціаліст

 

Архівний відділ

 

1.

Розовик Олена Іванівна

начальник відділу

5-00-29

2.

 

архіваріус

 

3.

Каплюк Яна Вікторівна

архіваріус

 

Відділ з питань державної реєстрації та надання адміністративних послуг

 

1.

Горовий Володимир Миколайович

начальник відділу – державний реєстратор

5-15-40

2.

Гуральчук Юлія Миколаївна

державний реєстратор

5-15-51

3.

Яковченко Олена Олексіївна

державний реєстратор

 

4.

 

державний реєстратор

 

5.

Бутович Віра Василівна

адміністратор

5-00-12

6.

Коник Тетяна Миколаївна

адміністратор

 

Управління економічного, агропромислового розвитку, архітектури

та житлово-комунального господарства

 

1.

 

начальник управління

 

Відділ агропромислового розвитку

 

1.

Кузькова Любов Олександрівна

заступник начальника управління -

начальник відділу

 

2.

Безрук Володимир Іванович

головний спеціаліст

5-17-00

3.

Тарасюк Катерина Миколаївна

головний спеціаліст

5-13-36

Відділ економічного розвитку

 

  1.

Нижник Юлія Миколаївна

начальник відділу

5-00-25

  2.

Шелист Софія Миколаївна

головний спеціаліст

 

  3.

Солонець Неля Андріївна

головний спеціаліст

 

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального

господарства та розвитку інфраструктури

 

1.

Гич Олексій Григорович

начальник відділу

5-00-17

2.

Свищ Інна Іванівна

головний спеціаліст

 

3.

Акуленко Наталія Іванівна

провідний спеціаліст

 

Управління фінансів

 

1.

 

начальник управління

 

Відділ бюджету та бухгалтерського обліку

 

1.

Юрчишина Ярослава Анатоліївна

 

заступник начальника управління-

начальник відділу

5-17-44

2.

Гора Людмила Володимирівна

головний економіст

 

3.

Мацкевич Світлана Григорівна

головний економіст

 

4.

Тарасенко Світлана Анатоліївна

головний економіст

 

5.

 

старший інспектор

 

Відділ доходів

 

1.

Хмельницька Олена Анатоліївна

начальник відділу

 

2.

Лисиця Вікторія Михайлівна

головний економіст

 

3.

 

головний економіст

 

 

Грабовська Тетяна Іванівна

прибиральник службових приміщень

 

 

Управління соціального захисту населення

(вул. Гімназійна.25)

 

1.

 

начальник управління

 

Відділ по обслуговуванню інвалідів, ветеранів війни і праці

 

1.

Осіпова Світлана Петрівна

начальник відділу - заступник начальника управління

5-15-49

2.

 

головний спеціаліст

 

3.

Ващенко Наталія Петрівна

головний спеціаліст

 

Відділ розгляду звернень громадян

 

1.

Клюйко Людмила Олександрівна

начальник відділу

 

2.

Шость Інна Іванівна

адміністратор

 

3.

Єдіна Ірина Леонідівна

провідний спеціаліст

 

Сектор формування виплатних документів

 

            1. 

Савчук Світлана Миколаївна

завідувач сектору

 

2.

Райковська Тетяна Володимирівна

головний спеціаліст

 

Відділ соціально-трудових відносин та зайнятості населення

 

1.

Ващенко Тетяна Василівна

начальник відділу

 

2.

Щербина Віталій Васильович

головний спеціаліст (трудовий договір)

 

3.

Рожа Оксана Анатоліївна

головний спеціаліст (відпустка по догляду до 3 р.)

 

Відділ призначення соціальних допомог та субсидій

 

1.

Голік Ірина Петрівна

начальник відділу

 

2.

Метельська Тамара Іванівна

головний спеціаліст

 

3.

Корпач Ольга Василівна

головний спеціаліст

 

4.

Толочко Інна Станіславівна

головний спеціаліст

 

5.

Прокопчук Лідія Вікторівна

головний спеціаліст

 

6.

Устич Вікторія Василівна

спеціаліст (декретна відпустка)

 

7.

Лихно Надія Андріївна

(техпрацівник по трудовому договору)

 

Відділ персоніфікованого обліку пільг

 

1.

Кононенко Наталія Дмитрівна

начальник відділу

 

2.

Осіпова Наталія Францівна

заступник начальника відділу

 

3.

Бондаренко Надія Петрівна

головний спеціаліст

 

4.

Марченко Юлія Сергіївна

головний спеціаліст

 

5.

Павловська Ірина Анатоліївна

головний спеціаліст

 

6.

Чухно Людмила Василівна

головний спеціаліст

 

7.

Коваленко Наталія Василівна

головний спеціаліст

 

Відділ бухгалтерського обліку

 

1.

Соколова Валентина Іванівна

начальник відділу

 

2.

Сімонова Юлія Миколаївна

головний спеціаліст

 

3.

Юхименко Вероніка Олексіївна

головний спеціаліст

 

4.

Гордієнко Таїсія Григорівна

головний державний соціальний інспектор

 

Сектор управління персоналом та юридичної роботи

 

1.

Варава Наталія Сергіївна

завідувач сектору

 

2.

Овсієнко Наталія Василівна

головний спеціаліст

 

 

Дочірні категорії