Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

"Урядова гаряча лінія"

На допомогу захисникам Батьківщини!



Підрозділи РДА

Керівництво райдержадміністрації

(вул. Б.Хмельницького. 53)

ПІП

Посада

Телефони

 

  1.  

Пряхін

Андрій Володимирович

голова адміністрації

5-00-00

5-18-00

 

  1.  

Бобровнік

Юрій Вікторович

перший заступник голови

5-00-04

 

 

  1.  

Онопрієнко

Любов Михайлівна

заступник голови

5-00-03

 

 

  1.  

Перчук

Валерій Миколайович

керівник апарату

5-00-05

 

 

Апарат райдержадміністрації

  1.  

Роман

Олена Олександрівна

головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи

5-14-16

 

 

  1.  

Басараба

Наталія Іванівна

головний спеціаліст з питань звернень громадян

5-00-20

 

  1.  

Остапенко

Марина Володимирівна

секретар керівника

5-18-00

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики

  1.  

Колесник

Надія Валеріївна

начальник відділу

 

5-00-15

 

  1.  

Ярмоленко

Катерина Олександрівна

головний спеціаліст

5-00-15

 

  1.  

Полтавець

Людмила Миколаївна

головний спеціаліст

5-00-15

 

Відділ управління персоналом

  1.  

Левченко

Інна Іванівна

начальник відділу

5-00-34

 

 

  1.  

Середа

Катерина Анатоліївна

головний спеціаліст

5-00-34

 

Загальний відділ та здійснення контролю

  1.  

Новородовська

Світлана Анатоліївна

начальник відділу

5-00-23

 

 

 

 

  1.  

Мельник

Ірина Миколаївна

головний спеціаліст

5-00-23

 

  1.  

Рудевич

Світлана Василівна

головний спеціаліст

5-00-23

 

Юридичний відділ

  1.  

Литвишко

Роман Васильович

начальник відділу

5-00-33

 

 

  1.  

Шинкаренко

Олена Миколаївна

головний спеціаліст

5-00-33

 

  1.  

Демків

Богдан Мирославович

провідний спеціаліст

5-00-33

 

Відділ фінансово-господарського забезпечення

  1.  

Задорожня

Валентина Михайлівна

начальник відділу-головний бухгалтер

5-00-30

 

 

 

 

 

 

  1.  

Шупик

Маргарита Миколаївна

головний спеціаліст

5-00-30

 

  1.  

Руденко

Василь Іванович

водій

 

  1.  

Стеценко

Василь Андрійович

завідувач господарства

 

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців

  1.  

Сахно

Лідія Олексіївна

начальник відділу

5-14-33

 

 

 

  1.  

Русанова

Наталія Миколаївна

головний спеціаліст

5-14-33

 

  1.  

Гаврілова

Олена Іванівна

провідний спеціаліст

5-14-33

 

САМОСТІЙНІ

управління, відділи та служби

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального

господарства та розвитку інфраструктури

  1.  

Гич

Олексій Григорович

начальник відділу

5-00-17

 

 

 

  1.  

Ладика

Сергій Олександрович

головний спеціаліст

5-00-17

 

  1.  

Акуленко

Наталія Іванівна

провідний спеціаліст

5-15-51

 

Відділ освіти (вул. Б.Хмельницького, 49)

  1.  

Дубина
Таміла Анатоліївна

начальник відділу

5-36-62

 

 

  1.  

Безрук

Катерина Андріївна

головний спеціаліст

7-16-66

 

  1.  

Шевченко

Людмила Олексіївна

спеціаліст

5-14-43

 

Служба у справах дітей та сім’ї

  1.  

Бутник

Світлана Миколаївна

начальник служби

5-00-19

 

 

 

 

 

  1.  

Овсієнко

Галина Федорівна

головний спеціаліст

5-00-19

 

  1.  

Юзепчук

Вікторія Йосипівна

головний спеціаліст

5-18-00

 

Відділ молоді та спорту

  1.  

Сонько

Борис Михайлович

начальник відділу

5-00-39

 

 

  1.  

Курило

Валентина Вікторівна

головний спеціаліст

5-00-39

 

  1.  

Бурдонос

Юрій Володимирович

головний спеціаліст

5-00-39

 

 Відділ  з питань надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків

 Чорнобильської катастрофи

  1.  

Гопанчук Олександр

Терентійович

начальник відділу

5-14-16

 

 

  1.  

Шевель

Тетяна Миколаївна

головний спеціаліст

5-63-80

 

  1.  

Мель

Надія Андріївна

головний спеціаліст

5-63-80

 

Відділ економічного розвитку, торгівлі та з питань власності

  1.  

Нижник

Юлія Миколаївна

начальник відділу

5-00-25

 

 

  1.  

Рячкіна

Світлана Миколаївна

головний спеціаліст

5-00-25

 

 

  1.  

Солонець

Неля Андріївна

 

 

головний спеціаліст

5-00-25

 

Відділ культури

  1.  

Скляренко

Анна Сергіївна

в.о. начальника відділу

5-00-36

 

 

 

  1.  

Рекун

Павло Петрович

головний спеціаліст

5-00-36

 

 

 

Архівний відділ

  1.  

Розовик

Олена Іванівна

начальник відділу

5-00-29

 

 

  1.  

Довга

Ганна Павлівна

архіваріус

5-00-29

 

 

  1.  

Сич

Інна Володимирівна

архіваріус

5-00-15

 

 

Відділ з питань державної реєстрації та надання адміністративних послуг

  1.  

Горовий

Володимир Миколайович

начальник відділу-державний реєстратор

5-15-51

 

 

  1.  

Яковченко

Олена Олексіївна

державний реєстратор

5-15-51

 

 

  1.  

Гуральчук

Юлія Миколаївна

державний реєстратор

5-15-51

 

 

  1.  

Бутович
Віра Василівна

адміністратор

5-00-12

 

 

  1.  

Коник

Тетяна Миколаївна

адміністратор

5-00-12

 

 

Відділ агропромислового розвитку

 

  1.  

Кузькова

Любов Олександрівна

начальник відділу

5-17-00

 

 

  1.  

Безрук

Володимир Іванович

головний спеціаліст

5-17-00

 

 

  1.  

Мацкевич

Світлана Григорівна

головний спеціаліст

5-17-00

 

 

  1.  

Тарасюк

Катерина Миколаївна

головний спеціаліст

5-13-36

 

 

Управління фінансів

  1.  

Куделя

Віра Василівна

начальник управління

5-15-47

 

 

Бюджетний відділ

  1.  

Крюкова

Тетяна Іванівна

заступник начальника управління –

начальник відділу

5-25-66

 

 

 

 

  1.  

Гора

Людмила Володимирівна

головний економіст

5-13-85

 

Відділ доходів

  1.  

Хмельницька

Олена Анатоліївна

начальник відділу

 

5-17-44

 

  1.  

Юрчишина

Ярослава Анатоліївна

головний економіст

5-17-44

 

 

Відділ бухгалтерського обліку і господарського забезпечення

 

  1.  

Тарасенко

Світлана Анатоліївна

головний економіст

 

 

  1.  

Лисиця

Вікторія Михайлівна

старший інспектор

5-25-66

  1.  

Грабовська

Тетяна Іванівна

прибиральниця

службових приміщень

 

Управління соціального захисту населення

(вул. Гімназійна, 25)

  1.  

Ясинчук

Надія Юхимівна

начальник управління

5-15-49

 

 

Сектор управління персоналом та юридичної роботи

  1.  

Варава

Наталія Сергіївна

завідувач сектору

5-35-61

 

  1.  

Казмірук

Віта Олександрівна

головний спеціаліст

5-35-61

 

Відділ призначення державних допомог

  1.  

Клюйко

Людмила Олександрівна

начальник відділу

5-28-96

 

 

  1.  

Прокопчук

Лідія Вікторівна

головний спеціаліст

 

5-28-96

 

  1.  

Шость

Інна Іванівна

головний спеціаліст

 

5-28-96

 

  1.  

Чайка

Юлія Михайлівна

головний спеціаліст

5-28-96

 

 

Відділ житлових субсидій та виплат соціальних допомог

  1.  

Савчук

Світлана Миколаївна

заступник начальника відділу

5-28-96

 

 

  1.  

Метельська

Тамара Іванівна

головний спеціаліст

5-28-96

 

  1.  

Толочко

Інна Станіславівна

головний спеціаліст

5-28-96

 

  1.  

Коваленко

Наталія Василівна

головний спеціаліст

5-28-96

 

  1.  

Миргород

Світлана Володимирівна

головний спеціаліст

5-28-96

 

Відділ соціально-трудових відносин та зайнятості населення

  1.  

Ващенко

Тетяна Василівна

начальник відділу

5-35-61

 

 

 

  1.  

Щербина

Віталій Васильович

головний спеціаліст

5-35-61

 

 

Відділ персоніфікованого обліку пільг

  1.  

Галушка

Ірина Володимирівна

начальник відділу

5-35-61

 

 

  1.  

Осіпова

Наталія Францівна

заступник начальника відділу

5-35-61

 

  1.  

Бондаренко

Надія Петрівна

головний спеціаліст

5-35-61

 

  1.  

Кононенко

Наталія Дмитрівна

головний спеціаліст

5-35-61

 

  1.  

Павловська

Ірина Анатоліївна

 головний спеціаліст

5-35-61

 

  1.  

Чухно

Людмила Василівна

головний спеціаліст

5-35-61

 

  1.  

Бондаренко

Юлія Сергіївна

провідний спеціаліст

5-35-61

 

 

Відділ бухгалтерського обліку та виплат

  1.  

Соколова

Валентина Іванівна

начальник відділу –

головний бухгалтер

5-27-06

 

 

  1.  

Хоменко

Юлія Миколаївна

головний спеціаліст

5-27-06

 

  1. 89.        

Юхименко

Вероніка Олексіївна

головний спеціаліст

5-15-49

 

 

Відділ по обслуговуванню інвалідів, ветеранів війни і праці

  1. 90.           

Осіпова
Світлана Петрівна

заступник начальника управління –

начальник відділу

5-28-34

 

 

  1. 91.           

Сулима
Валентина Володимирівна

головний спеціаліст

5-28-34

 

  1. 92.           

Ващенко

Наталія Петрівна

провідний спеціаліст

5-28-34

 

Дочірні категорії