Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

"Урядова гаряча лінія"

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!



Депутати Переяслав-Хмельницької районної ради VII скликання

СПИСОК

депутатів Переяслав-Хмельницької районної ради   

VII скликання 

п/п

ПІБ

Назва місцевої організації від якої обрано депутата

1.

Біленко Віталій Григорович

Політична  партія «Аграрна партія України»

 

2.

Бобровнік Юрій Вікторович

Блок Петра Порошенка «Солідарність»

3.

Бугаєнко Іван Сергійович

Політична партія «Громадянська позиція»

4.

Григоренко Василь Миколайович

Політична  партія «Аграрна партія України»

 

5.

Григорович Віктор Макарович

Політична партія ВО «Батьківщина»

 

6.

Гріненко Юрій Олександрович

Політична партія «Наш край»

7.

Губар Петро Іванович

Політична партія «Громадянська позиція»

8.

Дубина Григорій Іванович

Політична партія «Нові обличчя»

9.

Дубина Таміла Анатоліївна

 Політична партія «Нові обличчя»

10.

Забара Іван Васильович

Блок Петра Порошенка  «Солідарність»

11.

Заноз Михайло Миколайович

 Політична партія «Наш край»

12.

Качкалда Петро Григорович

Політична  партія «Аграрна партія України»

 

13.

Коркач Андрій Григорович

Політична партія «Простих людей»

14.

Красовський В’ячеслав Миколайович

Політична партія «Простих людей»

15.

Красуцький Анатолій Вікторович

Політична  партія «Аграрна партія України»

 

16.

Кузьменко Олександр Іванович

Політична партія ВО «Батьківщина»

17.

Лесь Василь Михайлович

Політична партія «Наш край»

18.

Лях Марія Олександрівна

Політична партія «Наш край»

19.

Макарчук Володимир Петрович

Політична  партія «Аграрна партія України»

 

20.

Мелашич Людмила Михайлівна

Політична партія «Громадянська позиція»

21.

Музика Сергій Віталійович

Політична партія ВО «Свобода»

22.

Павлушко Юрій Іванович

Політична  партія «Аграрна партія України»

 

23.

Плужник Любов Герасимівна

Політична партія «Наш край»

24.

Розовик Юрій Миколайович

 Блок Петра Порошенка  «Солідарність»

25.

Романенко Володимир Іванович

Політична партія ВО «Свобода»

26.

Саєнок Володимир Володимирович

Політична партія «Аграрна партія України»

 

27.

Усик Андрій Андрійович

Політична партія ВО «Батьківщина»

28.

Чепіга Павло Григорович

 Блок Петра Порошенка  «Солідарність»

29.

Шаменко Сергій Миколайович

 Політична партія ВО «Свобода»

30.

Швець Микола Миколайович

 Політична партія «Нові обличчя»

31.

Якименко Володимир Григорович

Політична  партія «Аграрна партія України»

 

32.

Якуба Олександр Володимирович

Блок Петра Порошенка  «Солідарність»

33.

Ярема Володимир Сергійович

Політична  партія «Аграрна партія України»

 

34.

Ярема Олександр Григорович

Політична  партія «Аграрна партія України»