Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!



Депутати Переяслав-Хмельницької районної ради VII скликання

СПИСОК

депутатів Переяслав-Хмельницької районної ради   

VII скликання 

№ п/п

ПІБ

Назва місцевої організації від якої обрано депутата

1.

Білоусько
Віталій Олексійович

Політична  партія «Аграрна партія України»

 

2.

Бобровнік
Юрій Вікторович

Блок Петра Порошенка «Солідарність»

3.

Бугаєнко 
Іван Сергійович

Політична партія «Громадянська позиція»

4.

Григоренко
Василь Миколайович

Політична  партія «Аграрна партія України»

 

5.

Григорович
Віктор Макарович

Політична партія ВО «Батьківщина»

 

6.

Гріненко
Юрій Олександрович

Політична партія «Наш край»

7.

Губар
Петро Іванович

Політична партія «Громадянська позиція»

8

Дима
Анатолій Миколайович

Політична партія ВО «Свобода»

9.

Дубина
Григорій Іванович

Політична партія «Нові обличчя»

10.

Дубина
Таміла Анатоліївна

 Політична партія «Нові обличчя»

11.

Забара
Іван Васильович

Блок Петра Порошенка  «Солідарність»

12.

Заноз
Михайло Миколайович

 Політична партія «Наш край»

13.

Качкалда
Петро Григорович

Політична  партія «Аграрна партія України»

 

14

Колихалов
Ігор Іванович

Політична  партія «Аграрна партія України»

 

15.

Коркач
Андрій Григорович

Політична партія «Простих людей»

16.

Красовський
В’ячеслав Миколайович

Політична партія «Простих людей»

17.

Кузьменко
Олександр Іванович

Політична партія ВО «Батьківщина»

18.

Лесь
Василь Михайлович

Політична партія «Наш край»

19.

Макарчук
Володимир Петрович

Політична  партія «Аграрна партія України»

20.

Мелашич
Людмила Михайлівна

Політична партія «Громадянська позиція»

21.

Павлушко
Юрій Іванович

Політична  партія «Аграрна партія України»

 

22.

Плужник
Любов Герасимівна

Політична партія «Наш край»

23.

Розовик
Юрій Миколайович

 Блок Петра Порошенка  «Солідарність»

24.

Романенко
Володимир Іванович

Політична партія ВО «Свобода»

25.

Усик
Андрій Андрійович

Політична партія ВО «Батьківщина»

26

Ходан
Наталія Миколаївна

Політична  партія «Аграрна партія України»

 

27.

Чепіга
Павло Григорович

 Блок Петра Порошенка  «Солідарність»

28.

Шаменко
Сергій Миколайович

 Політична партія ВО «Свобода»

29.

Швець
Микола Миколайович

 Політична партія «Нові обличчя»

30.

Якименко
Володимир Григорович

Політична  партія «Аграрна партія України»

 

31.

Якуба
Олександр Володимирович

Блок Петра Порошенка  «Солідарність»

32.

Ярема
Володимир Сергійович

Політична  партія «Аграрна партія України»

 

33.

Ярема
Олександр Григорович

Політична  партія «Аграрна партія України»

 

34

Ястребова
Світлана Миколаївна

Політична партія «Наш край»