Переяслав-Хмельницька районна державна адміністрація відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднює проект розпорядження голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації «Про деякі питання діяльності Центру надання адміністративних послуг при Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації».

Проект розпорядження розроблено відповідно до вимог Закону України «Про адміністративні послуги», розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг», з метою покращення умов надання адміністративних послуг Переяслав-Хмельницькою районною державною адміністрацією.

Проект розпорядження разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднено на офіційному веб-сайті Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації в мережі Інтернет за адресою http://pereyaslav-rda.gov.ua/ в розділі «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань необхідно надсилати у письмовому вигляді на адресу Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації: 08400, Київська область,     м. Переяслав-Хмельницький, вул. Богдана Хмельницького, 53 (тел. 04567-5-00-25, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Термін, протягом якого розробник проекту регуляторного акта Переяслав-Хмельницька районна державна адміністрація приймає зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань складає один місяць починаючи з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Голови адміністрації                                                                  Г.І. Дубина