РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про деякі питання діяльності Центру надання адміністративних послуг при Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації

ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА
РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
01.02.2016                                                 № 35

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про адміністративні послуги», Законів України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», ст. 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 588 «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг», розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг», розпорядження голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації від 20.12.2013 № 424 «Про створення Центру надання адміністративних послуг при Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації», зареєстроване в Переяслав-Хмельницькому міськрайонному управлінні юстиції 26.12.2013 за № 5/81, враховуючи рішення Державної регуляторної служби України від 21.01.2016 року № 10-т про погодження проекту регуляторного акта та з метою упорядкування діяльності Центру надання адміністративних послуг при Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації.

1. Затвердити:

1) Перелік адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг при Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації (додається);

2) Регламент Центру надання адміністративних послуг при Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації (додається).

2. Відділу розгляду звернень громадян, доступу до публічної інформації, інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю апарату Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації забезпечити оприлюднення даного розпорядження в засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації.

3. ЮРидичному відділу апарату Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації забезпечити подання даного розпорядження на реєстрацію до Переяслав-Хмельницького міськрайонного управління юстиції.

4. Дане розпорядження набирає чинності з моменту його державної реєстрації, але не раніше дня його офіційного опублікування в засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                   Г.І.Дубина

«Підлягає державній реєстрації»